دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۱ دی ۱۴۰۰ / ۱۲:۳۴
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۸۶۵۸۷
گزارشگر : ۹۳
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر خبر داد؛

اجرای 1480 مورد لوله‌کشی گاز رایگان برای منازل مددجویان بوشهری

اجرای 1480 مورد لوله‌کشی گاز رایگان برای منازل مددجویان بوشهری
(سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰) ۱۲:۳۴

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از انجام 148 مورد لوله کشی گاز رایگان برای منازل مددجویان تحت حمایت فاقد گاز خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمد رضا میری، مدیر کل کمیبته امداد استان بوشهر صبح امروز در نشست هم اندیشی با مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر اظهار داشت: 5500 خانوار مددجو فاقد انشعاب گاز در استان شناسایی شده است که منازل آنها نیازمند لوله کشی گاز است.

 

وی در ادامه بیان کرد: 1500 مورد از این تعداد در سال گذشته لوله کشی گاز انجام شده است و 1480 مورد دیگر از ابتدای سال در حال اجرا می باشد. 

میری با بیان اینکه میانگین هر فقره لوله کشی گاز 10 میلیون تومان برآورد شده است گفت: 5 میلیون تومان از این مبلغ از سوی کمیته امداد به صورت بلا عوض پرداخت می شود و 5 میلیون تومان دیگر به صورت تسهیلات بدون بهره در اختیار خانوارها قرار می گیرد.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به اینکه جامعه هدف این طرح، بیشتر مددجویان روستایی هستند گفت:، امیدواریم تا پایان سال تمام خدمات پیش‌بینی شده لوله کشی گاز همه منازل مددجویان نیازمند به انجام برسد.

وی با بیان اینکه واگذاری انشعاب گاز از سوی شرکت گاز به مددجویان تحت حمایت رایگان است گفت: مددجویانی که تاکنون امتیاز دریافت انشعاب گاز را دریافت نکرده‌اند می‌توانند با دریافت معرفی نامه از کمیته امداد به شرکت گاز مراجعه نمایند تا در کم‌ترین زمان از این امکانات بهره‌مند شوند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۴۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید