دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۲ دی ۱۴۰۰ / ۱۵:۱۶
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۸۶۴۱۳
گزارشگر : ۹۳
فرماندار گناوه:

مشکلات پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد گناوه رفع شود

مشکلات پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد گناوه رفع شود
(یکشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۰) ۱۵:۱۶

فرماندار گناوه گفت: تسهیل و تسریع در پیگیری و رفع مشکلات پرونده‌های اشتغالزایی و پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد شهرستان گناوه در دستور کار متصدیان امر قرار گیرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدتقی صفری صبح امروز در نشست بررسی پرونده‌های اشتغالزایی و پرداخت تسهیلات مددجویان کمیته امداد شهرستان گناوه با تقدیر از تلاش‌های دست اندر کاران کمیته امداد شهرستان اظهار داشت: برای خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مردم به خصوص قشر محروم جامعه باید تمام توان خود را به کار بست و کمک به رفع مشکلات و انجام کارهای این افراد در اولویت باشد.

فرماندار گناوه افزود: محرومان و مستضعفان جامعه ولی نعمت جامعه و پشتیبان همیشگی انقلاب و نظام هستند و باید با بهترین نحو تکریم و احترام و با برخورد مناسب با آنها برخورد شود.

وی گفت: تسهیل و تسریع در پیگیری و رفع مشکلات پرونده‌های اشتغالزایی و و پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد شهرستان گناوه در دستور کار متصدیان بانک‌ها و کمیته امداد قرار گیرد.

فرماندار گناوه خاطر نشان کرد: کمک به محرومان و مستضعفان کار ماندگار و مایه عزت و در جهت کسب رضای خدا است و همه باید در این راستا گام بردارند.

همچنین در این نشست روسای کمیته امداد و بانک های عامل شهرستان گناوه به بیان روند پیگیری پرونده‌های اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد این شهرستان پرداختند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۵۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید