دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۱ دی ۱۴۰۰ / ۱۵:۱۴
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۸۶۴۱۱
گزارشگر : ۹۳

رونمایی از طرح الکترونیکی پرداخت صدقه در بوشهر

رونمایی از طرح الکترونیکی پرداخت صدقه در بوشهر
(شنبه ۱۱ دی ۱۴۰۰) ۱۵:۱۴

طی آیینی با حضور امام جمعه بوشهر، مدیران و مسئولان کمیته امداد استان، سامانه پرداخت و جمع آوری صدقات از طریق اپلیکیشن QR Code همزمان با سراسر کشور رونمایی شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، طی آئینی با حضور امام جمعه بوشهر، مدیران و مسئولان کمیته امداد استان، سامانه پرداخت و جمع آوری صدقات از طریق اپلیکیشن QR Code همزمان با سراسر کشور رونمایی شد.

محمد رضا میری، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در این خصوص اظهار داشت: با این سامانه امکان پرداخت صدقات عمومی و خصوصی به صورت الکترونیکی و از طریق اپلیکیشن بارکد خوان تلفن همراه هوشمند میسر خواهد شد.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در ادامه افزود: این طرح از روش‌های جدید پرداخت صدقات است که در جهت الکترونیکی کردن و استفاده از روش‌های نوین کمک به نیازمندان ایجاد و راه‌اندازی شده است.

وی خاطر نشان کرد: از این پس نیاز به مراجعه حضوری کارمند کمیته امداد برای جمع آوری صدقات مرتفع خواهد شد و مردم خیّران نیکوکار می‌توانند با یک بار اسکن کد QR که بر روی صندوق صدقاتشان نصب می‌شود، صدقات خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به مزایای اجرای این طرح از سوی کمیته امداد، گفت: این طرح روشی مطمئن، سریع و آسان برای پرداخت صدقات و کمک به نیازمندان است.

میری خاطرنشان کرد: شفاف‌سازی و افزایش اعتماد عمومی، سرعت و دقت در انجام کمک‌های مردمی، کمک‌رسانی سریع‌تر به مددجویان و جلوگیری از استهلاک پول ملی از اهداف این سامانه پرداخت الکترونیکی صدقه است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در پایان با بیان اینکه هم اکنون تعداد ۴۵ هزار صندوق صدقات در استان وجود دارد گفت: با الکترونیکی شدن پرداخت صدقات بارکد پرداخت الکترونیکی در قالب یک برچسب روی روی این صنادیق صدقات مشترکین نصب می‌شود و از این پس پرداخت صدقات و سایر وجوهات کمیته امداد نظیر زکات، فطریه و سایر کمک‌های مردمی به صورت الکترونیکی انجام خواهد شد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۰۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید