دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۴ دی ۱۴۰۰ / ۱۵:۲۶
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۸۶۲۷۱
گزارشگر : ۹۳

کمیته امداد بوشهر۶ هزار و ۷۳۵ شغل برای مددجویان ایجاد می‌کند

کمیته امداد بوشهر۶ هزار و ۷۳۵ شغل برای مددجویان ایجاد می‌کند
(شنبه ۴ دی ۱۴۰۰) ۱۵:۲۶

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان بوشهر گفت: در سال جاری با پرداخت ۳۱۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات کم‌بهره، ۶ هزار و ۷۳۵ فرصت شغلی برای مددجویان زیر پوشش این نهاد در این استان ایجاد می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مسلم ملیت، معاون اشتغال و خودکفایی کیمته امداد استان بوشهر روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا در دیّر افزود: در این ارتباط از ابتدای سال جاری تاکنون با پرداخت ۱۸۲ میلیارد تومان سه هزار و ۶۱۰ فرصت شغلی برای مددجویان در قالب طرح های اشتغال زایی فراهم شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان بوشهر اضافه کرد: یکی دیگر از کارهای کمیته امداد آموزش های فنی و حرفه ای است که از ابتدای سال جاری چهار هزار و ۱۶۰ نفر مددجو آموزش مهارتی را فراگرفته اند.

وی گفت: هر شرکتی که مددجوی کمیته امداد را جذب کند ۲ بسته تشویقی تسهیلاتی برای آن شرکت فراهم خواهد شد یکی به ازای هر مددجو ۵۰ میلیون تومان پرداخت خواهد شد و دوم اینکه حق پرداخت بیمه مددجو را خود کمیته امداد می پذیرد.

ملیت، در ارتباط با کاریابی مددجویان در شرکت ها گفت: از میزان ۲ هزار و ۹۵۳ سهمیه استان بوشهر تاکنون ۲ هزار و ۸۴ نفر جذب شرکت ها شده اند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۷۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید