جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۹
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۸۱۲۴۷
گزارشگر : ۹۳

موافقت بانک‌های استان بوشهر برای ساده‌سازی ضمانت‌های وام مددجویان کمیته امداد

(چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹) ۱۴:۱۹

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از موافقت بانک‌های استان بوشهر برای ساده‌سازی ضمانت‌های وام مددجویان کمیته امداد این استان خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر، ظهر امروز در نشست با استاندار و رؤسای امور شعب بانک‌های استان بوشهر اظهار داشت: در راستای تسریع در روند دریافت تسهیلات مسکن مددجویی از بانک‌های استان با ساده‌سازی ضمانت‌های موردنیاز بانکی موافقت کردند.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر بیان کرد: با ایجاد سازوکارها و هماهنگی بین کمیته امداد و بانک‌های عامل، موضوع اخذ ضمانت از مددجویان برای دریافت تسهیلات بانکی ایجاد اشتغال و ساخت مسکن، روان‌سازی شده و انتظار می‌رود که در سال آینده شاهد شتاب بیشتری برای پرداخت تسهیلات بانکی باشیم.

وی عنوان کرد: نقش بانک‌های استان بوشهر برای ارائه تسهیلات در زمینه‌های مختلف و به‌خصوص موضوع اشتغال مددجویان قابل‌تقدیر است که این شرایط سبب شده کمیته امداد استان بوشهر در طی پنج سال گذشته در ردیف سه استان برتر کشور در بخش ارائه تسهیلات اشتغال قرار گیرد.

این مقام مسئول ادامه داد: بنا به گفته مدیران بانکی استان بوشهر، مددجویان کمیته امداد این استان از جمله خوش‌حساب‌ترین مشتریان بانکی هستند که اقساط تسهیلات خرد اشتغال خود را به‌موقع و با کمترین زمان ممکن پرداخت می‌کنند.

لطفی خاطرنشان کرد: امسال موفق به اجرای پنج هزار و ۴۵۷ طرح اشتغال‌زایی با ایجاد اشتغال برای هفت هزار و ۵۰۰ نفر از مددجویان کمیته امداد استان بوشهر شده‌ایم که برای اجرای این طرح‌ها ۱۶۶ میلیارد تومان تسهیلات بانکی و کمک بلاعوض پرداخت شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۹۴۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید