جزییات خبر

شنبه / ۲۴ آبان ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۰
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۸۵۱۲
گزارشگر : ۹۳

بازاریابی و فروش محصولات تولیدی مددجویان بوشهر در فضای مجازی

(شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹) ۱۰:۰۰

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: تقویت بازاریابی و فروش محصولات تولیدی مددجویان تحت حمایت در برنامه های کمیته امداد قرار گرفت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در جمع خبرنگاران با بیان اینکه استقلال اقتصادی و درآمدزایی با حمایت‌های لازم برای توانمند سازی خانوارهای تحت حمایت از مهمترین برنامه کاری کمیته امداد می باشد اظهار داشت: با پیگیری، ترغیب و آموزشهای لازم، زمینه فعال سازی فروش محصولات تولیدی مددجویان در فضای مجازی فراهم آمده است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر اظهار داشت: تنها راه گریز از فقر، توسعه و حمایت و پایدارسازی طرح‌های اشتغال می‌باشد که به همت همکاران حوزه اشتغال و خودکفایی این نهاد در حال انجام است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ضمن رایزنی با چند شرکت امین و معتبر دارای مجوز از سازمان صنعت، معدن و تجارت و عقد تفاهم نامه‌های فی مابین زمینه گسترش این فعالیت در آینده نزدیک فراهم خواهد شد.

لطفی گفت: این کار علاوه بر نمایش توانمندی خانوارهای تحت حمایت در فضای عمومی جامعه، باعث آشنایی مددجویان با فضای کسب و کار، رونق تولید و فروش محصولات طرح‌های اشتغال و نهایتاً پایدارسازی شغل های مربوطه را به دنبال خواهد داشت.

مدیر کل امداد استان بوشهر با بیان اینکه یکی از موضوعاتی که معمولا مددجویان کمیته امداد با آن مواجه هستند عدم ریسک پذیری راه اندازی کسب و کار است گفت: برای برطرف کردن این مشکل ما در اجرای طرح راهبران شغلی مددجو را از ابتدا تا فروش محصول آن‌ها همراهی می‌کنیم.

وی با تأکید بر استفاده از ظرفیت راهبران شغلی گفت: هدف از اجرای طرح راهبران شغلی بهره‌گیری از توان آنها در سهولت دسترسی به مواد اولیه و زمینه تولید، ارائه خدمات آموزشی، مشاوره‌های تخصصی، دسترسی به بازار فروش، خرید تضمینی محصولات و بالا بردن راندمان کاری است که با  استفاده از این ظرفیت می‌توانند به یاری مددجویان جویای کار بشتابند.

لطفی خاطرنشان کرد: در طرح راهبران شغلی، فعال اقتصادی و کارآفرین پس از تایید صلاحیت و اهلیت فردی و حقوقی، زمینه همکاری کمیته امداد با وی فراهم می‌شود.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر ادامه داد: از مزیت‌های این طرح تضمین خرید محصولات تولیدی مددجویان توسط راهبران شغلی است که در این روش مددجویان دغدغه و نگرانی از بابت بازاریابی و فروش محصول خود را نخواهند داشت.

وی در پایان از نظارت دقیق کمیته امداد در اجرای این طرح خبر داد و گفت: نظارت کمیته امداد به‌صورت مستمر ادامه دارد و صیانت از حقوق مددجویان کمیته امداد تضمین می‌شود.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۵۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید