جزییات خبر

یکشنبه / ۱۱ آبان ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۳
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۸۲۳۹
گزارشگر : ۹۳
همزمان با میلاد پیامبر رحمت؛

312 فقره جهیزیه میان نوعروسان مددجوی بوشهری توزیع می شود

(یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹) ۱۱:۲۳

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان بوشهر از اهداء و توزیع 312 فقره جهیزیه میان نوعروسان تحت حمایت همزمان با سالروز ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،مسلم انیژپور، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه یکی از رسالت های مهم کمیته امداد تامین کمک هزینه ازدواج جوانان تحت حمایت است گفت: کمک به تأمین جهیزیه و هزینه ازدواج مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند از جمله اقدامات حمایتی این نهاد برای تحکیم بنیان خانواده است.

وی در ادامه افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از366 فقره کمک هزینه ازدواج به ارزش21 میلیارد ریال در زمینه کمک به امر ازدواج جوانان تحت حمایت بصورت  جهیزیه کالا و نقدی  بصورت بلاعوض پرداخت شده است که بیش از  7 میلیارد از این مبلغ از محل مساعدتهای مردمی بوده است.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان بوشهر گفت: همزمان با سالروز میلاد حضرت نبی اکرم (ص) وامام جعفر صادق(ع) 312 فقره جهیزیه کالا به ارزش ریالی بیش از 31 میلیارد ریال دربین نوعروسان تحت حمایت توزیع می شود.

انیژپور با بیان اینکه تأمین مخارج ازدواج و جهیزیه یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های اصلی نیازمندان در شرف ازدواج به شمار می رود، عنوان کرد: کمیته امداد با حمایت و کمک خیرین می تواند خدمات بهتری به این قشر از جامعه ارائه دهد و موجبات تشکیل زندگی مشترک این مددجویان را فراهم کند.

وی با تاکید بر اینکه گرانی اقلام جهیزیه کار خانواده ها را برای فراهم کردن شرایط ازدواج فرزندانشان بسیار سخت کرده است، گفت: از مردم نیکوکار استان، فعالان عرصه خیر و احسان و تولید کنندگان لوازم خانگی  درخواست داریم در این زمینه به یاری همشهریان نیازمند خود آمده و زمینه را برای جاری شدن سنت رسول مکرم اسلام (ص) فراهم کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۰۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید