جزییات خبر

شنبه / ۳ آبان ۱۳۹۹ / ۰۹:۳۳
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۸۱۱۱
گزارشگر : ۹۳

مشارکت حداکثری کارکنان تامین اجتماعی استان بوشهر در طرح ایتام و اکرام

(شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹) ۰۹:۳۳

مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: اجرای مسئولیت اجتماعی یکی از اولویت های مهم سازمان تامین اجتماعی است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عبدالله شیرکوند، مدیر کل تامین  اجتماعی استان بوشهر، اظهار داشت: سازمان تامین  اجتماعی در راستای تلاش های مسئولانه خود در قبال جامعه و همسو با اهداف عالی کشور همواره تلاش داشته تا نقش خود را در قبال جامعه به انجام برساند و این مهم جزو اولویتهای اول این سازمان است.

شیرکوند در تشریح اجرای مسئولیت های اجتماعی این سازمان در جلسه  شورای  اداری استان که بصورت  ویدئو کنفرانس برگزارشد،  گفت: در سالهای اخیر حمایت از سازمان‌های مردم نهادی مانند کمیته امداد ، راه اندازی پویش های اجتماعی به صورت جدی و در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی، بخشی از اقداماتی است که توسط اداره کل تامین  اجتماعی استان بوشهر در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: واقعیت این است پرداختن به موضوع مسئولیت اجتماعی نیازمند یک عزم ملی است. در واقع بسیاری از مسائلی که ما امروز شاهد آن هستیم، با همراهی سازمان ها، و مردم، بازنگری در برخی قوانین، همراهی اقشار مختلف و ارتقاء فرهنگ مسئولیت اجتماعی در کشور قابل حل است.

شیرکوند در خصوص حمایت  اداره کل تامین  اجتماعی استان از کمیته امداد گفت: درحال حاضر این اداره کل  تعداد زیادی از کودکان این نهاد را در سراسر استان مورد حمایت قرار داده و همچنین همکاران نیز به صورت فردی در این امر خیر مشارکت کرده اند.

مدیر کل تامین اجتماعی استان بوشهر با تأکید بر اینکه هر نوع خدمت به طبقات ضعیف جامعه جزو ماندگارترین کارها است، افزود: امیدوارم روزی شاهد آن باشیم که با مشارکت مردم در این زمینه ایتام مورد حمایت قرار گیرند.

در این جلسه محمد مهدی ملاکی مسئول اکرام ایتام کمیته امداد استان بوشهر نیز گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای مشارکت دادن مردم برای حمایت از ایتام از طریق سامانه و راه های مختلف ارائه و از کارکنان خیر فعال در تامین اجتماعی استان قدردانی نمود.

ملاکی همچنین با قدردانی از حمایت های مدیر کل تامین  اجتماعی استان بوشهر، در آغاز طرح اکرام و حمایت از ایتام و محسنین، گفت: پس از راه اندازی  سامانه ، شاهد افزایش چشمگیر جذب حامیان ایتام و محسنین در کشور بوده ایم.

ملاکی خاطرنشان کرد: حامیان نیکوکار در صورت تمایل می‌توانند از طریق مراجعه حضوری به دفاتر کمیته امداد سطح استان و یا نام‌نویسی در سایت‌های اکرام ایتام و محسنین به آدرس اینترنتی ekram.emdad.ir فرزند معنوی مورد نظر خود را انتخاب و ماهانه کمک‌های نقدی غیر نقدی خود را به این فرزندان معنوی پرداخت کنند.

وی در ادامه بیان کرد: انتخاب شعار محوری” هر کارمند یک حامی معنوی” می‌تواند بعنوان یک فرهنگ ارزشمند و متعالی در سطح جامعه مطرح گردیده و بخشی از دغدغه‌ی خاطر این عزیزان و خانواده‌های آنان را برطرف سازد.

در پایان این نشست تعدادی از کارکنان حامی ایتام و محسنین نیز به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۴۹۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید