جزییات خبر

شنبه / ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۹:۱۳
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۷۰۸۴
گزارشگر : ۹۳

تبلور «شور حسینی و مهر دانش آموزی» در آستانه شروع مدارس بوشهر

(شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹) ۰۹:۱۳

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: با توجه به تقارن جشن عاطفه‌ها با ایام محرم و شهادت مظلومانه امام حسین(ع) و یاران باوفایش امسال جشن عاطفه‌ها با شعار «شور حسینی و مهر دانش‌آموزی» در سطح مدارس استان برای کمک به 6 هزار و 600 دانش آموز نیازمند تحت حمایت این نهاد برگزار می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با عنایت به اینکه شروع سال تحصیلی جدید از 15 شهریور ماه و به دلیل وضعیت کرونایی حاکم بر جامعه، برگزار می‌شود، کمیته امداد استان فعالیت‌های مربوط به جشن عاطفه‌ها را از هم اکنون به دلیل همزمانی با ماه محرم با شعار" شور حسینی و مهر دانش آموزی" برگزار می‌کند.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: با توجه به تقارن جشن عاطفه‌ها با ایام محرم و شهادت مظلومانه امام حسین(ع) و یاران باوفایش امسال جشن عاطفه‌ها با شعار «شور حسینی و مهر دانش‌آموزی» در سطح مدارس استان برای کمک به 6 هزار و 600 دانش آموز نیازمند تحت حمایت این نهاد برگزار می‌شود.

وی افزود: با برنامه‌ریزی‌ها و هدف‌گذاری‌های لازم تلاش می‌کنیم تا امسال نیز همچون سال‌های گذشته شاهد جذب و جلب هر چه بیشتر کمک‌های خیرین و مردم برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت در سطح استان باشیم و بتوانیم در آستانه سال تحصیلی جدید نیازهای این دانش‌آموزان را  برطرف سازیم.

لطفی با اشاره به اینکه پیش بینی می‌شود کلاس‌های درس مدارس در شرایط کرونایی بصورت غیرحضوری و مجازی از طریق (شبکه شاد)  برگزار شود گفت: برای این منظور و با توجه به نیاز دانش آموزان به تبلت و یا گوشی‌های هوشمند کمک به تامین ابزار مذکور با حداقل ارزش ریالی دو میلیون تومان برای هر خانوار دارای دانش آموز ضروری است.

وی با بیان اینکه کمک به تامین تبلت و گوشی های هوشمند برای دانش آموزان در این شرایط کرونایی از ضروریات است بیان کرد: علاوه بر آن کمک به تامین بسته فرهنگی شامل لباس فرم مدرسه، کیف، کفش، نوشت افزار و هزینه کتب درسی این دانش آموزان به مبلغ 400 هزار تومان برای هر دانش آموز هم از برنامه های کمیته امداد است.

لطفی یاد آور شد: در حال حاضر 6 هزار و 600 دانش آموز در سطح استان تحت حمایت کمیته امداد هستند که برای شروع سال تحصیلی جدید نیاز به کمک مردم و خیران دارند تا همچون سال‌های گذشته زمینه تحصیل بدون دغدغه آنها فراهم شود.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مردم خیر و نیکوکار هم استانی بابت مشارکت فعال در همه برنامه های کمیته امداد اعلام کرد: جهت شرکت در جشن عاطفه های امسال با هدف کمک به 6 هزار و 600 دانش آموز نیازمند تمامی دفاتر کمیته امداد در سراسر استان، آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی مردم عزیز هم استانی برای این منظور می‌باشند.

وی پرداخت کمک های نقدی را به دو شیوه معرفی کرد و گفت:  طریقه اول پرداخت به حساب 0110769749001 با شناسه 880318126 و یا به شماره کارت مجازی حساب مورد اشاره 6037997950030370 نزد بانک ملی به نام کمیته امداد امام خمینی(ره) و شیوه دوم  امکان پرداخت از طریق آنی پرداخت (کد ussd) با شماره گیری # 1 * 077* 8877*  وجود دارد.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۶۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید