جزییات خبر

دوشنبه / ۲۰ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۴۲
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۶۶۰۹
گزارشگر : ۹۳

بسیج سازندگی استان بوشهر ۴۰۰ واحد مسکونی تحویل مددجویان می‌دهد

(دوشنبه ۲۰ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۴۲

مدیر تامین مسکن و ساختمان کمیته امداد با بیان اینکه "یک‌هزار واحد مسکونی مددجویی توسط سپاه امام صادق(ع) و منطقه دوم دریایی سپاه استان بوشهر ساخته شد" گفت: در هفته دفاع مقدس، بسیج سازندگی ۴۰۰ واحد مسکونی تحویل مددجویان می‌دهد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا قائدی، مدیر تامین مسکن و ساختمان کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه "تأمین مسکن مددجویی یکی از رسالت‌ها و ماموریت‌های کمیته امداد است" اظهار داشت: در این راستا نهضت خانه‌سازی ویژه مددجویان  با همکاری و مشارکت خیران، نهادها و دستگاه‌های مختلف اجرایی استان بوشهر آغاز شد.

وی از ساخت 2 هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد استان بوشهر خبر داد و گفت: از این تعداد، ساخت یک‌هزار واحد مسکونی با مشارکت منطقه دوم دریایی سپاه و بسیج سازندگی ساه امام صادق(ع) استان بوشهر در دستور کار قرار گرفت.

مدیر تامین مسکن و ساختمان کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه تعدادی از این واحدهای مسکونی در سال گذشته ساخته و تحویل مددجویان شد خاطرنشان کرد: 400 واحد مسکونی دیگر از یک‌هزار واحد مسکونی یاد شده باقیمانده که بر اساس برنامه‌ریزی در ایام هفته دفاع مقدس امسال  این مسکن‌ها تکمیل و تحویل مددجویان می‌شود.

قائدی زیربنای هر واحد مسکونی را 50 مترمربع دانست و خاطر نشان کرد: این واحدهای مسکونی در شهرهای کوچک و روستاهای محروم استان بوشهر با اعتبار 20 میلیارد تومان ساخته شده است.

وی با بیان اینکه یک‌هزار واحد مسکونی دیگر با مشارکت استاندار بوشهر ساخته شد گفت: این واحدهای مسکونی سال قبل ساخته و در اختیار مددجویان کمیته امداد در شهرها و روستاهای استان بوشهر شد.

مدیر تامین مسکن و ساختمان کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه یک‌هزار واحد مسکونی دیگر امسال بر اساس توافق سازمان برنامه و بودجه و استانداری بوشهر ساخته می‌شود خاطر نشان کرد: در سفر رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان بوشهر و انعقاد تفاهم‌نامه، اعتبار ساخت یک‌هزار واحد مسکونی مددجویی امسال تخصیص می‌یابد و عملیات اجرایی آنها آغاز می‌شود.

قائدی زیربنای واحدهای مسکونی مددجویی را 50 مترمربع با امکانات و تجهیزات لازم دانست و بیان کرد: هزینه ساخت هر واحد مسکونی 50 میلیون تومان بوده که در ساخت 1000 واحد مسکونی امسال  بین 70 تا 90 میلیون تومان  اعتبار و بودجه در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه "برای ساخت 2 هزار واحد مسکونی یادشده 100 میلیارد تومان هزینه شده است" تصریح کرد: با اجرای طرح نهضت مسکن سازی مددجویی با ساخت 1000 واحد مسکونی دیگر مشکلات مددجویان کمیته امداد در تامین مسکن به حداقل می‌رسد.

انتهتای پیام

تعداد بازدید : ۵۹۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید