جزییات خبر

یکشنبه / ۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۸:۱۴
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۶۵۸۳
گزارشگر : ۹۳

نهضت خدمت علوی در رزمایش همدلی/ توزیع 1000جهیزیه میان نوعروسان بوشهری

(یکشنبه ۱۹ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۸:۱۴

رزمایش مومنانه به مناسبت عید غدیر در کمیته امداد استان بوشهر برگزار شد و طی آن هزار فقره جهیزیه کالای ایرانی به نوعروسان مدجو اهداء شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، به مناسبت عید سعید غدیر، رزمایش مومنانه با حضور استاندار و دیگر مسئولان استانی در کمیته امداد استان بوشهر برگزار شد و طی آن هزار فقره جهیزیه کالای ایرانی به نوعروسان مدجو اهداء شد.

عبدالکریم گراوند، استاندار بوشهر امروز در این مراسم با تبریک عید سعید غدیر خم اظهار داشت: عید غدیر آغاز امامت و استمرار آن کربلا و شهادت و پایان آن ظهور و استقرار عدالت است.

استاندار بوشهر ویژگی حکومت علوی را عدالت و رسیدگی به محرومین عنوان کرد و ابراز داشت: این رزمایش جلوه‌ای از نظام اسلامی است هرچند که مطلوب ما این است که جامعه برخوردار باشد و کمترین نیازمند را داشته باشیم.

گرواند با بیان اینکه دنیا باید تشنه فرهنگ علوی باشد، عنوان داشت: نظام اسلامی و نظامی که می‌خواهد در راستای حکومت علوی کار کند باید عدالت را سرلوحه کار خود قرار دهد.

احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر  نیز در این مراسم با تبریک عید غدیر و گرامیداشت روز خبرنگار گفت: خبرنگاران سفیران خیر و احسان هستند و نقش مهمی در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی جامعه دارند.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به رزمایش مومنانه گفت: در این مرحله 42 هزار سبد کالای حمایتی هر کدام به طور میانگین به ارزش یک میلیون و 500 هزار تومان بین نیازمندان و مددجویان از طریق فروشگاه رفاه توزیع می‌شود.

وی از توزیع هزار دستگاه وسایل سرمایشی(یخچال و فریزر) خبر داد و افزود: علاوه بر این هزار فقره جهیزیه به نوعروسان اهدا می‌شود که این جهیزیه‌ها شامل 10 عدد قلم کالای ایرانی به ارزش 120 میلیون ریال است.

لطفی از توزیع 20 هزار پرس غذای گرم در طرح اطعام غدیر خبر داد و گفت: این کار با کمک بنیاد بین المللی غدیر در استان بوشهر انجام شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۹۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید