جزییات خبر

سه شنبه / ۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۲۳
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۶۵۰۰
گزارشگر : ۹۳
در مرحله دوم رزمایش مواسات؛

۴۲ هزار بسته معیشتی بین مددجویان استان بوشهر توزیع شد

(سه شنبه ۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۲۳

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان بوشهر از توزیع ۴۲ هزار بسته معیشتی به ارزش ۶.۳ میلیارد تومان بین مددجویان این نهاد در استان بوشهر خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عبدالرضا واعظ، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداداستان بوشهر اظهار داشت: کمیته امداد استان بوشهر در راستای لبیک به منویات رهبری در زمینه کمک به نیازمندان و همنوعان در قالب رزمایش مواسات و کمک‌های مومنانه، پویش ایران همدل را راه اندازی کرد.

واعظ در ادامه افزود: در مرحله اول این رزمایش که هم زمان با ماه مبارک رمضان انجام شد، مردم خیر و نیکوکار استان بوشهر در قالب سبد معیشتی به ارزش ۳۵ میلیارد تومان به ۴۰ هزار خانواده تحت حمایت این نهاد کمک کردند.

معون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: در فاز دوم این رزمایش که از عید قربان آغاز و تا پایان شهریورماه ادامه دارد تاکنون ۴۲ هزار بسته معیشتی به ارزش6 میلیارد و 300 میلیون تومان تهیه و در اختیار مددجویان قرار گرفته است.

واعظ ادامه داد: بسته‌های معیشتی شامل برنج، گوشت گرم، روغن، ماکارونی و ربع گوجه فرنگی به ارزش هر بسته ۱۵۰ هزار تومان است که برای رفاه حال مددجویان، بن کارت‌هایی خرید از فروشگاه رفاه تهیه و در اختیار مددجویان قرار داده است.

وی عنوان کرد: علاوه بر توزیع بسته‌های معیشتی در فاز اول اجرای طرح رزمایش ایران همدل، ۳۲۰ هزار پرس غذای گرم میان نیازمندان استان بوشهر در قالب اطعام مهدوی توزیع شده است.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۵۱۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید