جزییات خبر

یکشنبه / ۱۲ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۰۸
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۶۴۶۳
گزارشگر : ۹۳

پرداخت بسته معیشتی به خانوارهای دارای فرزند سه قلو و بیشتر توسط کمیته امداد بوشهر

(یکشنبه ۱۲ اَمرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۰۸

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از پرداخت بسته کمک معیشتی به خانوارهای نیازمند دارای فرزند سه قلو و بیشتر در استان خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با تبریک فرا رسیدن ماه ذی الحجه و ایام فرخنده موسم حج ابراهیمی اظهار داشت: با تفاهم نامه مشترکی این نهاد مقدس با بنیاد علوی که بصورت متمرکز در مرکز منعقد شده است مساعدت ویژه به خانوارهای دارای فرزند سه قلو و بیشتر انجام می پذیرد.

وی در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای سیاست‌های جمعیتی کشور گفت: خانوارهای دارای فرزند دوقلو و بیشتر که مشکلات معیشتی دارند به این صورت که در دهک درآمدی پایین (یک تا سه) هستند، مشمول دریافت این کمک ها می شوند.

لطفی با اشاره به اینکه این طرح از ابتدای سال جاری شروع شده است گفت:  پرداخت این کمک ها به خانوارهای نیازمند چه مددجو و چه غیرمددجو در سه سرفصل، کمک به خرید مسکن، پرداخت مبلغ نقدی کمک معیشت و پرداخت وام اشتغال از محل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت خواهد بود.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در ادامه یاد آور شد: بر همین اساس از ابتدای سال جاری تا کنون دو مورد کمک معیشتی به دو خانوار دارای فرزند چند قلو پرداخت شده است که جمعا مبلغ 175 میلیون تومان کمک شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این مبلغ در قالب کمک به خرید مسکن مناسب ، کمک به معیشت خانوار وقسمتی بعنوان وام قرض الحسنه اشتغال در اختیار این دو خانوار صاحب فرزند چند قلو قرار خواهد گرفت.

 انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۲۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید