جزییات خبر

سه شنبه / ۷ اَمرداد ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۵
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۶۳۷۰
گزارشگر : ۹۳

بیش از 3700 نفر مددجو در سال جاری مهارت آموزی می شوند

(سه شنبه ۷ اَمرداد ۱۳۹۹) ۱۰:۴۵

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان بوشهر گفت: به منظور توانمند سازی و اشتغال مددجویان تحت حمایت، 3 هزار و 740 نفر مددجو در سال جاری مهارت های فنی و و حرفه ای را فرا می گیرند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مسلم ملیت، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان بوشهر در نشست با مدیر کل فنی و حرفه ای، ضمن گرامیداشت هفته ملی مهارت با اشاره به برنامه های توانمندسازی مددجویان کمیته امداد در سال جهش تولید افزود : توسعه آموزش های مهارتی متناسب با نیاز روز از نیازهای مهم جامعه امروز در شهر و روستا است و تربیت نیروی ماهر و متخصص، مطابق با نیاز بازار کار، ضرورت اشتغال پایدار است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان بوشهر در ادامه افزود : یکی از برنامه ‌های اساسی کمیته امداد بحث اشتغال و خودکفایی مددجویان است که پایه و اساس آن ارائه آموزش ‌های فنی و حرفه ‌ای است.

ملیت اظهار داشت: اگر مهارت به عنوان یک باور ملی در جامعه مورد پذیرش قرار گیرد، ما شاهد شکوفایی، افزایش امید میان جوانان و اثربخشی سیستم آموزش خواهیم بود.

وی با بیان اینکه بدون تردید در عصر حاضر نیروی انسانی ماهر و توانمند، پایدار ترین و مطمئن ترین تکیه گاه رونق و شکوفایی تولی و اقتصاد کشور می باشد،گفت: توجه به مهارت و ارتقاء آن نقش بسزایی در توسعه اقتصادی، اجتماعی،سیاسی و فرهنگی داشته و ضمن تعالی سازمانی،پیشرفت و آبادانی کشور را نیز به دنبال خواهد داشت.

ملیت در پایان خاطرنشان کرد: در سال جاری مطابق با برنامه ریزی های صورت گرفته تعداد 3 هزار 740  مددجوی تحت حمایت از انواع دوره های مهارتی اشتغال بهره مند می شوند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۵۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید