جزییات خبر

سه شنبه / ۲۴ تیر ۱۳۹۹ / ۱۴:۳۴
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۶۰۴۹
گزارشگر : ۹۳

۳۲۰ واحد مسکونی ویژه نیازمندان با همکاری سپاه استان بوشهر ساخته شد

(سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹) ۱۴:۳۴

مدیر تامین مسکن و ساختمان کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه در ۵ سال گذشته ۳ هزار واحد مسکونی تحویل نیازمندان شده است گفت: در سه‌ماهه نخست امسال و در قالب فاز دوم ساخت مسکن مددجویی، ۳۲۰ واحد مسکونی با مشارکت سپاه ساخته و تحویل شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا قائدی، مدیر تامین مسکن و ساختمان کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه تامین مسکن مددجویان را در اولویت برنامه‌های این نهاد دانست و اظهار داشت: در این راستا امسال با همکاری خیران و نهادهای انقلابی از جمله سپاه استان بوشهر یک‌هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان و نیازمندان بوشهری ساخته می‌شود.

وی با بیان اینکه  مسکن به عنوان یک مولفه مناسب برای توانمندی مددجویان تحت پوشش است افزود: طی شش سال گذشته اقدامات خوبی برای رفع نیاز مددجویان درباره مسکن انجام شده است.

قائدی از ساخت سه هزار واحد مسکونی طی پنج سال گذشته ویژه مددجویان و نیازمندان استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: در سه‌ماهه نخست امسال و در قالب فاز دوم ساخت مسکن مددجویی، 320 واحد مسکونی با مشارکت سپاه ساخته و تحویل شده است.

مدیر تامین مسکن و ساختمان از ساخت مسکن ایتام خبر داد و خاطرنشان کرد: کمیته امداد استان بوشهر در موضوع ساخت مسکن برای مددجویان یتیم، سعی می‌کند ضمن ساخت و اتمام بنا در موعد مقرر، بخشی از وسایل مورد نیاز این خانواده‌ها از جمله وسائل سرمایشی و گرمایشی، تلویزیون ، موکت و منبع ذخیره آب نیز تامین کند.

وی با اشاره به ساخت 35 واحد مسکونی برای ایتام بوشهر گفت: با مشارکت بنیاد مسکن، ساخت 35 واحد مسکونی برای ایتام استان بوشهر در دستور کار قرار گرفته است.

مدیر تامین مسکن و ساختمان کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه این واحدهای مسکونی با زیربنای 60 متری و با اعتبار 750 میلیون ریال به ازاء هر واحد ساخته می‌شودتصریح کرد: ساخت این واحدها به شکل "کلید تحویل" است و در صورتی که با این میزان اعتبار به اتمام نرسد، از توان حامیان ایتام و خیران نیکوکار نیز برای اتمام آن استفاده می‌شود.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۷۰۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید