جزییات خبر

دوشنبه / ۲۳ تیر ۱۳۹۹ / ۰۸:۰۱
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۵۸۸۱
گزارشگر : ۹۳
مدیرکل کمیته امداد بوشهر:

7 درصد از جمعیت استان بوشهر تحت حمایت کمیته امداد هستند

(دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹) ۰۸:۰۱

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: 7 درصد از جمعیت استان بوشهر تحت حمایت کمیته امداد هستند.

به  گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر، در نشست با نماینده مردم شهرستان های بوشهر، گناوه، دیلم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: کمیته امداد استان بوشهر از همه ظرفیت‌ها برای ارائه خدمات به جامعه هدف خود استفاده می‌کند.

وی با اشاره به خروج سالانه ۱۰ درصد از جمعیت مددجویان از چرخه پوشش کمیته امداد بیان کرد: طی پنج سال گذشته ۵۰ درصد به جمعیت مددجویان استان اضافه شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به حمایت کمیته امداد استان بوشهر از ۸۰ هزار نفر خاطرنشان کرد: هفت درصد از جمعیت استان بوشهر تحت پوشش حمایتی کمیته امداد هستند.

وی حمایت از نیازمندان و محرومان را از اولویت‌های کمیته امداد عنوان کرد و افزود: برای فقرزدایی و مدیریت فقر، نیازمند یک هم گرایی بین دستگاه های اجرایی و شرکت های بزرگ صنعتی استان هستیم.

لطفی با بیان اینکه اعتبارات ناچیز کمیته امداد قادر به پاسخگویی حداقلی به جامعه هدف نیست اضافه کرد: از نمایندگان استان بوشهر در مجلس انتظار می رود که سهم استان در حوزه اشتغال مددجویان این نهاد را ارتقا دهند.

وی ساخت هزار واحد مسکونی جدید برای مددجویان استان بوشهر را نیازمند جذب بودجه از محل کمک‌های دولت دانست و ادامه داد:  با ساخت این میزان مسکن مددجویی، نیاز مددجویان این نهاد در سراسر استان بوشهر به مسکن ایمن و بادوام رفع می شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۸۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید