جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۰ مهر ۱۳۹۸ / ۱۱:۲۹
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۱۰۷۱
گزارشگر : ۹۳
همزمان با سراسر کشور؛

جشن عاطفه‌ها در 900 مدرسه استان بوشهر برگزار شد/ توزیع 150 هزار پاکت ویژه عاطفه‌ها میان دانش آموزان

(چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸) ۱۱:۲۹

مرحله دوم جشن عاطفه ها با شعار " هر مدرسه یک پایگاه مهر عاطفه‌ها" در بیش از 900 مدرسه سراسر استان بوشهر برگزار و بیش از 150 هزار پاکت ویژه کمک ها به این جشن میان دانش آموزان توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، صبح امروز مرحله دوم جشن عاطفه ها با شعار" هر مدرسه یک پایگاه مهر عاطفه ها" در بیش از 900 مدرسه سراسر استان بوشهر با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

 احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در این مراسم با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها هر ساله به منظور کمک به تأمین مایحتاج تحصیلی دانش آموزان نیازمند، برگزار می‌شود  اظهار داشت: مرحله نخست این جشن همزمان با سرا سر کشوراز ابتدا تا پایان شهریورماه برگزار شد که در این مرحله مردم و خیران استان بیش از 2 میلیارد تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در 10 مهر ماه خاطر نشان کرد: این جشن با هدف ترویج فرهنگ انفاق و نوع دوستی میان دانش آموزان در 900 مدرسه سراسر استان با شعار" هر مدرسه یک پایگاه مهر عاطفه‌ها" با حضور دانش آموزان، مربیان، معلمان و اولیای دانش آموزان برگزار می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: در مرحله دوم جشن عاطفه‌ها 150 هزار پاکت مخصوص جمع آوری کمک‌های دانش آموزان، در سطح مدارس استان توزیع شد که دانش آموزان برخوردار کمک های خود را به دانش آموزان کم برخوردار هدیه می دهند.

لطفی اضافه کرد: پس از جمع‌آوری پاکت‌ها، کمک‌های هر مدرسه برای دانش آموزان نیازمند همان مدرسه هزینه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شش هزار و 200 دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد هستند خاطر نشان کرد: امسال به منظور تأمین نیازهای تحصیلی همه این دانش آموزان نیازمند، بسته‌های تحصیلی 300 هزار تومانی، شامل لوازم التحریر، کیف، کفش و لباس فرم مدرسه بین دانش آموزان نیازمند توزیع شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر به روش‌های مشارکت در جشن عاطفه‌ها اشاره و تصریح کرد: مردم نیکوکار و نوع دوست استان بوشهر می‌توانند از طریق مراجعه به پایگاه‌های جمع آوری کمک‌ها، مراکز نیکوکاری، مراجعه به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان و یا واریز کمک‌های نقدی به حساب 0105753982009 نزد بانک ملی اقدام کنند.

لطفی با تاکید بر بهره گیری از شیوه‌های نوین الکترونیک در دریافت کمک‌های مردمی افزود: مردم نیکوکار استان می‌توانند برای سهولت در پرداخت کمک‌های نقدی به جشن عاطفه‌ها از طریق روش آنی پرداخت با شماره گیری کد دستوری #077* 8877 *، نرم افزارهای کاربردی سنا، بله، سکه، آپ در تلفن همراه، سایت کمیته امداد، دستگاه‌های خودپرداز و تلفن نیکوکاری 0968877 اقدام کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۵۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید