جزییات خبر

شنبه / ۱۳ مهر ۱۳۹۸ / ۱۴:۵۹
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۱۰۶۶
گزارشگر : ۹۳
مدیر عامل پارس جنوبی:

اولویت اشتغال در عسلویه با خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد است

(شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸) ۱۴:۵۹

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: اولویت اشتغال در شهرستان عسلویه برای خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد است و این موضوع را به اداره اشتغال سازمان تاکید کرده‌ام.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید پیروز موسوی،مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی در آیین تکریم دانش آموزان تحت پوشش کمته امداد شهرستان عسلویه اظهار داشت: اولویت اشتغال در شهرستان عسلویه برای خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد است و این موضوع را به اداره اشتغال سازمان تاکید کرده‌ام.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس افزود: یکی از رسالت‌های ما در منطقه پارس جنوبی توجه به مسئولیت های اجتماعی برای مناطق پیرامونی است.

موسوی تصریح کرد: نظام هستی ما بر اساس خیر و بخشش بنا شده است و هر فعالیتی ما امروز انجام می دهیم بازخورد آن به ما بر می‌گردد.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس یادآور شد: در منطقه پارس جنوبی شاهد وجود صنایع و شرکت‌های فراوانی هستیم که با امنیت کامل در حال تولید ثروت ملی با پشتوانه مردمی هستند که خیر آن نیز به مردم شهرستان عسلویه و مناطق پیرامونی می‌رسد.

حجت الاسلام سید علی هاشمی‌نژاد، امام جمعه عسلویه نیز گفت: یکی از نهادهایی که به حق توانسته به مردم خدمت کند کمیته امداد است که شاهد فعالیت‌های بی نظیر آنها در سطح کشور و استان هستیم.

امام جمعه عسلویه گفت: تلاش‌های این نهاد برای فقرزدایی و خدمت رسانی خالصانه به مردم قابل اغماض نیست به گونه‌ای که شاهد کاهش محرومیت‌ها در شهرستان عسلویه هستیم مرهون تلاش‌های این نهاد است.

وی تصریح کرد: یکی از دیدگاه‌های مثبتی که در این نهاد باید قرار گیرد، موضوع اشتغال و استقلال خانواده‌های تحت پوشش است که شاید در جامعه با کنش‌هایی همراه باشد.

هاشمی‌نژاد عنوان کرد: استقلال خانواده‌ها با ایجاد اشتغال، نیازمند فرهنگ سازی است و صحیح نیست که هزار و 400 خانوار با چهار هزار نفر با این همه قابلیت‌ها تحت حمایت کمیته امداد قرار گیرند.

وی عنوان کرد: نیاز است که به شکل منطقی و عقلانی این آمار پایین بیاید هر چند امکان صفر کردن این آمار وجود ندارد.

امام جمعه عسلویه عنوان کرد: در شهرستان عسلویه صنایعی وجود دارد که به خوبی مسؤولیت های اجتماعی را ایفاء می‌کنند اما مشاهده هم می‌شود که برخی از دیگر صنایع متاسفانه چندان توجهی به مسئولیت‌های اجتماعی خود نمی‌کنند که قابل پذیرش نیست.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۰۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید