جزییات خبر

یکشنبه / ۷ مهر ۱۳۹۸ / ۱۴:۳۷
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۰۸۴۳
گزارشگر : ۹۳

نیازهای تحصیلی ۶۲۰۰ دانش‌آموز مددجوی بوشهری تامین شد

(یکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸) ۱۴:۳۷

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: با تلاش‌های صورت گرفته نیازهای تحصیلی شش هزار و ۲۰۰ دانش‌آموز مددجوی استان بوشهر تامین شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر، در جلسه شورای مدیران این نهاد اظهار کرد:کمیته امداد همواره در زمینه تامین نیازهای دانش‌آموزان تلاش گسترده‌ای داشته است و امسال نیز اقدامات لازم صورت گرفته است.

وی با اشاره به حمایت کمیته امداد استان بوشهر از شش هزار و ۲۰۰ دانش‌آموز در سطح استان خاطرنشان کرد: در آستانه سال تحصیلی جدید با همکاری مردم، خیران و برخی دستگاه های دولتی و خصوصی در استان، لباس و ملزومات تحصیلی این تعداد دانش آموز تحت حمایت فراهم و در اختیار آنها قرار داده شد.

لطفی با اشاره به نیاز دانش‌آموزان به لوازم مورد نیاز تحصیل از جمله نوشت‌افزار و لباس بیان کرد: در ارائه خدمات تحصیلی به دانش‌آموزان بی‌بضاعت استان به دنبال افزایش کیفیت بوده ایم که به لطف خدا و تلاش همکاران این مهم تحقق یافت.

وی خاطر نشان کرد: تلاش شده تا با استفاده از ظرفیت خیران،دستگاه‌های خصوصی و دولتی، بسته‌های تحصیلی به میزان ۳۰۰ هزار تومان برای هر دانش‌آموز نیازمند در نظر گرفته شود و تا قبل از شروع فصل مدارس در اختیار آن‌ها قرار گیرد.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد:این ملزومات تحصیلی شامل کیف، کفش، لوازم تحریر و لباس فرم مدرسه است.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۶۰۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید