جزییات خبر

یکشنبه / ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ / ۰۹:۵۷
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۷۰۸۴۱
گزارشگر : ۹۳
به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس:

130 برنامه فرهنگی-اقتصادی در کمیته امداد استان بوشهر اجرا می‌شود

(یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸) ۰۹:۵۷

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از اجرای 130 برنامه فرهنگی-اجتماعی و اقتصادی این نهاد به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در جلسه شورای مدیران این نهاد اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور دلاوری و ایثار و ازخودگذشتگی شهیدان والامقامی  است که با شهادت خود زمینه رشد و اعتلای نظام جمهوری اسلامی را فراهم ساختند.

لطفی در ادامه با بیان اینکه قدران شهدا، جانبازان و ایثارگران هستیم گفت: به منظور گرامیداشت هفته دفاع مقدس، برنامه‌های مختلفی توسط کمیته امداد استان بوشهر اجرا می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر خاطرنشان کرد: همزمان با آغاز این هفته 130 برنامه فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و اقتصادی مهم برای خانواده‌های گرانقدر تحت حمایت و همه کارکنان این نهاد برگزار می‌شود.

وی واگذاری 150 واحد مسکن روستایی که با مشارکت سپاه ساخته شد و رونمایی از ایجاد پنج هزار فرصت شغلی در سال 98 را از شاخص‌ترین برنامه‌های این نهاد در هفته دفاع مقدس عنوان کرد.

لطفی غبار روبی از گلزار شهدا، سرکشی از خانواده‌های شهدا، تجلیل از همکاران ایثارگر، برگزاری اردوی زیارتی، برگزاری مسابقات فرهنگی، شرکت در مراسم رژه 31 شهریور، شرکت در برنامه‌های بسیج و نماز جمعه را بخشی دیگراز دیگر برنامه‌های اجرایی این نهاد در هفته دفاع مقدس عناون کرد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۲۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید