دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۲۲ دی ۱۳۹۷ / ۱۴:۵۰
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۶۶۱۴۹
گزارشگر : ۹۳
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر مطرح کرد:

مددجویان کارآفرین تا سقف 100 میلیون تومان وام کارآفرینی دریافت می‌کنند

(شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷) ۱۴:۵۰

مددجویان متقاضی کارآفرینی تا سقف 100 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی با نرخ سود چهار درصد و بازپرداخت پنج ساله از طریق بانک های عامل دریافت می کنند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفی صبح امروز در نشست با مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان بوشهر در بوشهر، کارآفرینی مددجویان را یکی از رسالت‌های این نهاد دانست و اظهار داشت:یکی از مهمترین برنامه‌های کمیته امداد توجه به حرفه آموزی و ارائه تسهیلات برای اشتغال پایدار در بین خانواده‌های تحت پوشش این نهاد است.

وی افزود: در این راستا انعقاد قرارداد با ساختارها پولی و اقتصادی را در دستور کار قرار داده و با نشست‌های مستمر کارشناسی به دنبال اجرایی شدن مفاد این قراردادها که ارائه تسهیلات مناسب است را پیگیری می‌کنیم.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر تصریح کرد: صندوق کارآفرینی امید یکی از مجموعه‌هایی است که که طی یک تفاهم نامه دوجانبه زمینه ارائه تسهیلات قرض الحسنه برای ایجاد اشتغال و فرصت‌های اشتغال فراهم آورده است.

لطفی از پرداخت تسهیلات کارآفرینی با نرخ سود 4 درصد خبرداد و عنوان کرد: سقف اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی و کارآفرینی به متقاضیان معرفی شده از طرف کمیته امداد تا مبلغ یک میلیارد ریال با بازپرداخت 5 ساله و با نرخ کارمزد چهار درصد است.

وی بیان کرد: در راستای ایجاد اشتغال پایدار ، بسته‌های تشویقی مناسبی به کارفرمایان اعطا می‌شود تا در کنار وام خودکفایی پرداخت‌ شده به مددجویان رونقی در کسب‌ و کارها ایجاد شود.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهرخاطر نشان کرد: رویکرد اصلی کمیته امداد به عنوان دستگاه حمایتی توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت از لحاظ ارتقای سطح زندگی و باورها بوده تا در نهایت شهروند خوبی برای کل اجتماع باشند.

لطفی با تاکید بر حمایت از فرصت‌های اشتغال‌زایی و کارآفرینی مددجویان گفت:: با توجه به این که صندوق کارآفرینی امید به دنبال ایجاد و توسعه کسب و کارهای خرد و کوچک، حمایت از موسسات خیریه اشتغالزا و حمایت از اجرای طرح اشتغالزایی در قالب هر روستا یک محصول است از این فرصت برای ایجاد اشتغال برای مددجویان کمیته امداد استفاده می بریم

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۴۷۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید