دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۲ دی ۱۳۹۷ / ۱۳:۴۳
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۶۵۹۹۱
گزارشگر : ۹۳
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد بوشهر خبر داد؛

رشد 500 درصدی کمک‌های الکترونیکی مردم بوشهر به نیازمندان

(چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۴۳

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان بوشهر از رشد 500 درصدی کمک‌های الکترونیکی مردم بوشهر به نیازمندان خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عبدالرضا واعظ افزود: با توجه به ضرورت کاهش هزینه‌ها و افزایش سرعت جمع آوری کمک‌های مردمی وضرورت بهره گیری از فناوری‌های جدید، سامانه الکترونیکی آنی پرداخت به صورت گسترده برای مرکز استان و همه شهرستانها راه اندازی شده است تا مردم خیّر و نیکوکار هم استانی راحت‌تر بتوانند کمک‌های خود را به نیازمندان پرداخت کنند.

وی با اشاره به نتیجه تبدیل روش‌های سنتی به روش‌های نوین در پرداخت کمک‌های مردمی به کمیته امداد گفت: در سال جاری از مجموع کل کمک‌های نقدی اهدایی مردم خیّر و نیکوکار هم استانی به نیازمندان، 145 میلیون تومان آن از طریق روش الکترونیکی آنی پرداخت حاصل شده است.

واعظ خاطر نشان کرد: رقم کمک‌های مردمی از طریق سامانه‌های الکترونیک نسبت به مشابه سال گذشته 500 درصد رشد داشته است که این نشان ازعلاقه مردم استان به پرداخت کمک‌های خود از طریق روش‌های نوین و جایگزین روش‌های سنتی است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان بوشهر خاطر نشان کرد: کلیه کمک‌های دریافتی از خیرین و نیکوکاران چه از طریق روش‌های سنتی و چه از طریق روش‌های نوین در زمینه‌های تعمیر و ساخت مسکن نیازمندان، هزینه‌های درمانی نیازمندان، پرداخت جهیزیه به نوعروسان مددجو، پرداخت وام‌های کارگشایی و اشتغال، کمک به معیشت نیازمندان و پرداخت هزینه‌های دانش آموزی و دانشجویی فرزندان مددجویان هزینه می‌شود.

واعظ با تاکید بر اینکه سیستم آنی پرداخت شیوه‌ای جدید برای پرداخت آسان و سریع کمک‌های نقدی مردم برای رفع مشکلات نیازمندان است گفت: مردم و خیران استان می‌توانند از طریق شماره گیری کد #077*8877* و انتخاب کد شهرستان مورد نظر، صدقه روزانه و یا دیگر کمک‌های نقدی خود را در سرفصل‌های مختلف از جمله صدقه، زکات، مسکن نیازمندان، نذورات، جشن عاطفه‌ها، جشن نیکوکاری، طرح‌های اکرام ایتام، محسنین، شفاء، کوثر، طاها و جهیزیه نوعروسان پرداخت کنند تا در سریع‌ترین زمان ممکن به دست نیازمندان برسد.

وی در پایان اعتماد مردمی را بزرگترین سرمایه کمیته امداد دانست و تاکید کرد: اعتماد مردم و خیران به این نهاد ضمن رشد کمک‌های مردمی باعث تسریع در روند رسیدگی به مشکلات نیازمندان می‌شود.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۷۷۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید