دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۴ دی ۱۳۹۷ / ۱۷:۱۸
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۶۵۸۳۰
گزارشگر : ۹۳
با همکاری مشترک کمیته امداد و شرکت گاز استان؛

1000 انشعاب رایگان گاز و لوله کشی به منازل مددجویان استان انجام می‌شود

(سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷) ۱۷:۱۸

طی سال جاری با همکاری مشترک میان کمیته امداد و شرکت گاز استان 1000 انشعاب رایگان گاز به همراه لوله کشی منازل مددحویان تحت حمایت این نهاد انجام می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در نشست با مدیر عامل شرکت گاز استان اظهار کرد: خدمات مختلف حمایتی در راستای توانمند ساختن خانوارهای تحت حمایت انجام می‌شود که یکی از این خدمات واگذاری اشعابات گاز، آب و برق رایگان با همکاری سازمان‌های مربوطه است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: پس از اجرایی شدن مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر معافیت مددجویان تحت حمایت کمیته امداد از پرداخت هزینه انشعابات آب، برق و گاز، همکاری‌های خوبی از سوی این دستگاه‌ها با کمیته امداد شده و مددجویان نیازمند از این انشعابات رایگاه بهره مند شدند.

لطفی با بیان اینکه هم اکنون بیش از 5 هزار خانوار مددجو در سطح استان نیازمند انشعاب رایگان گاز هستند گفت: همه این مددجویان به لحاظ عدم تمکن مالی توانایی لوله کشی گاز به منازل خود را هم ندارند.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به مراحل اجرایی و ساخت 1000 واحد مسکونی مددجویان در سطح استان گفت: همه این ساختمانها جهت تکمیل و بهره برداری نیاز به انشعاب گاز، آب و برق دارند که انتظار می‌رود دستگاه‌های متولی با توجه به مصوبه مجلس، با کمیته امداد نهایت همکاری را داشته باشند تا هر چه سریع‌تر نیازمندان از این امتیازات بهره مند شوند.

لطفی با اشاره به مرحله لوله کشی گاز در خانه‌های مددجویان یادآور شد: مددجویان به علت عدم تمکن مالی کافی توانایی لوله کشی منازل خود را ندارند که می‌بایست با همکاری و مساعدت دستگاه‌ها چاره‌ای هم برای این موضوع اندیشیده شود.

مسلم رحمانی، مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در این نشست نیز اظهار داشت: جهت واگذاری رایگان انشعال گاز به جامعه هدف تحت حمایت کمیته امداد استان بر طبق ماده 80 قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه آمادگی کامل داریم و در همین راستا سال گذشته بیش از 100 میلیون تومان انشعاب گاز رایگان به مجموعه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد واگذار شد.

وی خدمت به نیازمندان جامعه را ضروری برشمرد و خاطر نشان کرد:: مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در صورتیکه تاکنون از امتیاز انشعاب گاز بهرمند نشدند می‌توانند پس از دریافت معرفی نامه از کمیته امداد و ارائه آن به اداره گاز استان از این امتیازاشتراک گذاری بهره مند شوند.

در این جلسه، طبق توافقی که میان کمیته امداد و شرکت گاز استان صورت گرفت، قرار است با هدف ارائه خدمات مطلوب به نیازمندان، 1000 انشعاب رایگان گاز به همراه همکاری مشترک جهت پرداخت هزینه لوله کشی منازل مددجویان انجام شود.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۲۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید