دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۳ دی ۱۳۹۷ / ۱۳:۰۰
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۶۵۷۹۴
گزارشگر : ۹۳
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان بوشهر خبر داد:

اعطای 3.7 میلیارد تومان کمک هزینه ازدواج به زوج‌های مددجو

(دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۰۰

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان بوشهر گفت: سه میلیارد و 700 میلیون تومان کمک هزینه ازدواج از ابتدای سال جاری تا کنون به صورت نقدی به زوج‌های مددجو تحت حمایت کمیته امداد استان بوشهر پرداخت شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، صمد فرار، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه رفع مشکلات مددجویان در عرصه‌های گوناگون در اولویت برنامه این نهاد است اظهار داشت: توجه به حوزه جوانان مورد توجه ویژه قرار دارد که در این راستا کمک به ازدواج آنها، مهارت آموزی و سپس اشتغال‌زایی آنها در دستور کار است.

وی در ادامه افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون 3 میلیارد و 700 میلیون تومان در زمینه کمک به امر ازدواج جوانان تحت حمایت به صورت نقد و بلا عوض به زوج های مددجو تحت حمایت پرداخت شده است.

فرار، خاطر نشان کرد:کمیته  امداد استان بوشهر در راستای ترویج فرهنگ ازدواج آسان، موفق به تامین  تعداد هزار فقره جهیزیه ی کالا  نوعروس به ارزش چهار میلیارد و 800 میلیون تومان  برای فرزندان مزدوج تحت حمایت شده است که تعداد 300 فقر آن در روز میلاد پیامبر رحمت(ص) تحویل نوعروسان شده است.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه سال گذشته 1500 فقره جهیزیه با مشارکت خیران اهداء شد گفت: این برنامه در راستای ترویج فرهنگ ازدواج آسان و حل مشکل خانوارهای بی بضاعت عملیاتی شده است.

انتهای پیام/


تعداد بازدید : ۶۸۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید