دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۰ مهر ۱۳۹۷ / ۱۱:۰۲
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۶۴۳۳۳
گزارشگر : ۹۳

برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه‌ها در 800 مدرسه استان بوشهر

(سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷) ۱۱:۰۲

مرحله دوم جشن عاطفه ها با شعار" هر مدرسه یک مرکز نیکوکاری" از فردا در 800 مدرسه سراسر استان بوشهر برگزار می شود.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گزارشی از زمان و نحوه برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه ها در مدارس سراسر این استان ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفی مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه جشن عاطفه‌ها هر سال طی دو مرحله در استان برگزار می‌شود اظهار کرد: مرحله اول این جشن در روزهای 15 و 16 شهریور برگزار شد و مرحله دوم در روز 11 مهر در 800 پایگاه مدرسه برگزار خواهد شد.

وی هدف از برگزاری مرحله دوم جشن عاطفه‌ها را در مدارس، کمک به تأمین نیازهای ضروری دانش آموزان نیازمند، ترویج و تقویت روحیه نوع دوستی، انفاق و ایثار دربین دانش آموزان عنوان کرد و گفت: 140 هزار پاکت جمع آوری کمک‌های دانش آموزان در مدارس سراسر استان توزیع شده است تا به همکلای های نیازمند خود کمک کنند.

لطفی با اشاره به اینکه مرحله دوم جشن عاطفه‌ها با شعار " هر مدرسه یک واحد نیکوکاری" برگزار خواهد شد گفت: در این مرحله، دانش آموزان، مربیان، معلمان و اولیای دانش آموزان حضور خواهند داشت.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر بیان کرد: در مرحله اول جشن عاطفه‌ها مردم نیکوکار استان دو میلیارد تومان نقدی و غیر نقدی به دانش آموزان نیازمند کمک کردند و نیازهای تحصیلی آن‌ها تأمین شد.

وی با بیان اینکه هفت هزار و 500 دانش آموز در استان تحت حمایت کمیته امداد هستند گفت: امسال این دانش آموزان با مشارکت همه جانبه مردم از امکانات و تجهیزات لازم تحصیلی برخوردار شدند که سبب خوشحالی مردم نوع دوست استان شد.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر به روش‌های مشارکت در جشن عاطفه‌ها اشاره کرد و گفت: مردم نیکوکار و نوع دوست استان بوشهر می‌توانند از طریق مراجعه به مراکز نیکوکاری، مراجعه به دفاتر کمیته امداد در سراسر استان و یا واریز کمک‌های نقدی به حساب 0105753982009 نزد بانک ملی اقدام کنند.

لطفی با تاکید بر بهره گیری از شیوه‌های نوین الکترونیک در دریافت کمک‌های مردمی نیز اظهارداشت: مردم نیکوکار استان می‌توانند برای سهولت در پرداخت کمک‌های نقدی به جشن عاطفه‌ها از طریق روش آنی پرداخت با شماره گیری کد دستوری #077* 8877 *، نرم افزارهای کاربردی سنا، بله، سکه، آپ در تلفن همراه، سایت کمیته امداد، دستگاه‌های خودپرداز و تلفن نیکوکاری 0968877 اقدام کنند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۲۸۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید