دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۷ مهر ۱۳۹۷ / ۱۸:۴۱
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۶۴۲۷۱
گزارشگر : ۹۳

حامی بوشهری حمایت از 55 فرزند نیازمند را برعهده گرفت

(شنبه ۷ مهر ۱۳۹۷) ۱۸:۴۱

این حامی نیکوکار ماهانه 3 میلیون تومان کمک نقدی به حساب این فرزندان معنوی خود پرداخت می کند.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید محمد علی مهیمنیان پور، رئیس کمیته امداد شهرستان بوشهر از حمایت یک حامی نیکوکار بوشهری از 55 فرزند یتیم و غیر یتیم مددجو در ایام عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) خبر داد و گفت: 45 نفر از این فرزندان یتیم و 10 نفر دیگر فرزند غیر یتیم هستند که ماهانه کمک های نقدی و غیر نقدی توسط این حامی نیکوکار به حساب آنها پرداخت می شود.

 وی درادامه افزود: این حامی نیکوکار که نخواست نامش فاش شود در هر ماه مبلغ سه میلیون تومان به حساب فرزندان معنوی خود پرداخت می کند و علاوه بر آن کمک های کالایی هم برای آنها در نظر می گیرد.

 مهمیمنیان پور با اشاره به اینکه  در کل 403 فرزند یتیم و غیر یتیم نیازمند( محسنین) در شهر بوشهر تحت حمایت کمیته امداد هستند گفت:  151 نفر آن فرزند یتیم و 252 نفر دیگر فرزندان غیر یتیم ( محسنین) هستند که  به جز تعدادی ازفرزندان محسنین، همه آنها دارای حامی هستند.

رئیس کمیته امداد شهرستان بوشهر در ادامه با بیان اینکه یتیم نوازی یک سنت حسنه و مورد تاکید در دین مبین اسلام است، یادآور شد: با عمل به این سنت الهی سبب خواهد شد تا کسانی که به هر دلیلی از نعمت پدر محروم مانده اند با کمک حامیان خود بتوانند مشکلات و موانع را مرتفع نموده و در مسیر درست زندگی گام بردارند.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۵۲۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید