دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲ مهر ۱۳۹۷ / ۱۶:۱۱
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۶۴۱۹۷
گزارشگر : ۹۳
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

30 واحد مسکن مددجویی در بوشهر افتتاح شد

(دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷) ۱۶:۱۱

همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس 30 واحد مسکن مددجویی که با مشارکت کمیته امداد و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در روستاهای استان بوشهر ساخته شد، افتتاح و در اختیار مددجویان قرار گرفت.

صبح امروز آئین افتتاح و تحویل 30 واحد مسکن روستایی به مددجویان تحت حمایت استان بوشهر به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفیری، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در این مراسم که با مشارکت و حضور سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر برگزار شد اظهار کرد: از سال های گذشته برای برطرف کردن مشکل مسکن مددجویان کمیته امداد اقدام های مناسبی با مشارکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام شده است.
وی در ادامه بیان کرد: در سال گذشته 630 واحد مسکونی روستایی با همکاری سپاه ساخته شد و به مددجویان فاقد مسکن در 300 روستای استان تحویل شده است.

لطفی با اشاره به اینکه امسال نیز کار ساخت هزار واحد دیگر آغاز شده است گفت: انتظار می رود تا هفته دفاع مقدس سال آینده، این هزار واحد از سوی سپاه استان تکمیل و به مددجویان نیازمند مسکن تحویل داده شود.
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در ادامه با تاکید بر اینکه سپاه و کمیته امداد دو نهاد ارزشی و مولود انقلاب هستند گفت: هدف همه ما خدمت به مردم به ویژه اقشار محروم و نیازمند جامعه است.

سرهنگ سهراب انبارکی، معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در این مراسم اظهار کرد: ساخت 630 منزل مددجویی از سوی این نهاد یک کار انقلابی و جهادی است که در سال گذشته برای مددجویان انجام وامسال ساخت هزار واحد مسکونی در دست اقدام است.

انبارکی خاطر نشان کرد: با تمام توان تلاش می شود تا هفته مقدس سال آینده همه این واحد های مسکونی تکمیل و تحویل نیازمندان شود.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۴۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید