دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ / ۱۳:۵۲
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۶۴۱۵۰
گزارشگر : ۹۳

توزیع 550 بسته تحصیلی میان دانش آموزان بوشهری

(شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷) ۱۳:۵۲

در آستانه بازگشایی مدارس 550 بسته تحصیلی شامل کیف، کفش و لوازم التحریر میان دانش آموزان نیازمند تحت حمایت در شهرستان بوشهر توزیع شد.

رئیس اداره کمیته امداد شهرستان بوشهر گزارشی از توزیع بسته های تحصیلی میان دانش آموزان تحت حمایت در آستانه شروع سال تحصیلی جدید ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید محمد علی مهیمنیان پور رئیس اداره کمیته امداد شهرستان بوشهر با بیان اینکه یکی فعالیت های مهم این نهاد در آستانه شروع سال تحصیلی، توزیع بسته های تحصیلی میان دانش آموزان نیازمند است، اظهار کرد: بیش از 510 دانش آوز نیازمند در شهر بوشهر تحت حمایت این نهاد هستد که همه آنها بسته تحصیلی دریافت کردند.

وی با اشاره به اینکه این بسته های تحصیلی شامل کیف مدرسه، کفش، نوشت افزار و لواز التحریر می باشد گفت: ارزش هر بسته تحصیلی 200 هزار تومان است.

مهیمنیان پور خاطر نشان کرد: این بسته های تحصیلی با رعایت مقاطع تحصیلی و جنسیت دانش آموزان در بین آنها تقسیم شده است.

رئیس اداره کمیته امداد شهرستان بوشهر همچنین به پرداخت 30 هزار تومان وجه نقد برای ثبت نام و کتب هر دانش آموز اشاره کرد و افزود: این مقدار هزینه ثبت نام از منابع امدادی پرداخت شده است.

مهیمنیان بیان کرد: علاوه بر بسته تحصیلی و پرداخت هزینه تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت، خدمات دیگری از جمله کمک هزینه تقویت بنیه تحصیلی،مشاوره و هدایت تحصیلی و حمایت از دانش آموزان نخبه در طول سال انجام می شود.

وی در پایان با تاکید بر اینکه مشارکت مردم خیّر و نیکوکار در امر کمک به نیازمندان تاثیر زیادی در رفع مشکلات آنها دارد خاطر نشان کرد:  مردم نیکوکاران استان و والدین دانش آموزان می توانند برای شرکت در مرحله دوم جشن عاطفه ها که 11 مهر ماه در سطح مدارس برگزار می شود کمک های خود را به دست دانش آموزان نیازمند برسانند و یا از طریق روش آنی پرداخت با شماره گیری کد دستوری*8877*077# بر روی تلفن همراه اقدام به کمک کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۵۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید