دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۶ تیر ۱۳۹۷ / ۱۱:۵۴
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۶۲۸۲۲
گزارشگر : ۹۳

حمایت کمیته امداد استان بوشهر از 1150 بیمار خاص و صعب العلاج

(شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۷) ۱۱:۵۴

517 نفر از این بیماران در سه ماهه نخست امسال 230 میلیون تومان خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی رایگان دریافت کردند.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان بوشهر در نشست بررسی وضعیت بیماران خاص و صعب العلاج، گزارشی از ارائه خدمات به این بیماران در سه ماهه نخست امسال را شرح داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، صمد فرّار، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه خدمات بهداشتی و درمانی از نیازهای حیاتی مددجویان تحت حمایت این نهاد است، گفت: مهم‌ترین گروه هدف کمیته امداد، بیماران خاص، صعب العلاج و زمین گیر هستند که به عنوان اولویت اصلی در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی وجود دارند.

وی در ادامه بیان کرد: از مجموع یک هزار و 150 نفر مددجوی دارای بیماری خاص، صعب العلاج و زمین گیری که تحت حمایت این نهاد هستند، 517 نفر آن در سه ماهه نخست امسال خدمات رفاهی و تجهیزات پزشکی دریافت کردند.

فرّار با اشاره به اینکه سال گذشته 300 میلیون تومان خدمات پزشکی و درمانی به 516 بیماران خاص و صعب العلاج ارائه شده افزود: امسال نیز 230 میلیون تومان دیگر تجهیزات اعم از ویلچر، واکر، تشک مواج و تخت خواب برای 517 بیمار خاص و صعب العلاج دیگر هزینه شده است.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان بوشهر بیان کرد: همه این بیماران با بهر ه مندی از خدمات بیمه‌ای و درمانی می‌توانند مشکلات ناشی از بیماری خود را به صورت رایگان درمان کنند.

فرّار در پایان با تاکید بر اینکه حففظ سلامت مددجویان تحت حمایت در رأس برنامه‌های کمیته امداد است خاطر نشان کرد: علاوه بر حمایت از بیماران خاص و صعب العلاج، مادران شیرده و کودکان مبتلا به سوء تغذیه این نهاد، از سبد غذایی رفع سوء تغذیه نیز بهره مند می‌شوند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۲۷۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید