دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۳ تیر ۱۳۹۷ / ۱۲:۰۴
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۶۲۶۰۳
گزارشگر : ۹۳

به کارگیری 38 مددجوی بوشهری در منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی

(یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷) ۱۲:۰۴

به موجب تفاهم نامه مشترک میان کمیته امداد و شهرک های صنعتی، در صورت به کارگیری مددجویان تحت حمایت، 100 درصد بیمه سهم کارفرما در سال اول و 50 درصد در سال دوم، از سوی کمیته امداد به شرکت های صنعتی پرداخت می شود.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گزارشی از به کارگیری مددجویان جویای کار این نهاد در شرکت های صنعتی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به تفاهم نامه مشترک کمیته امداد با شهرک‌های صنعتی این استان گفت: مطابق با تفاهم نامه منعقده در خصوص جذب نیروهای آموزش دیده و جویای کار کمیته امداد، 38 نفر از فرزندان مددجویان تحت حمایت در شرکت‌های منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس مشغول به کار شدند.

 وی در ادامه افزود: افراد معرفی شده، قبل از ورود به شغل مورد نظر، در دوره‌های تخصصی مورد نیاز مشاغل منطقه، شرکت کرده‌اند و تخصص‌های لازم را فرا گرفتند.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر یادآور شد: مددجویان جویای کار این نهاد توسط مددکاران و مشاوران استعداد سنجی می‌شوند و افراد واجد شرایط ابتدا دوره‌های آموزش تخصصی را فرا می‌گیرند و سپس به مؤسسات کاریابی مستقر در منطقه ویژه معرفی می‌شوند.

لطفی تصریح کرد: در صورت پذیرش مددجویان معرفی شده توسط واحدهای صنعتی، کمیته امداد خدماتی از قبیل پرداخت 100 درصد بیمه سهم کارفرما برای سال اول و 50 درصد برای سال دوم را بر عهده خواهد گرفت.

وی در پایان از مدیران و کارفرمایان مستقر در شهرک‌های صنعتی درخواست کرد: نسبت به جذب افراد جویای کار و آموزش دیده تحت حمایت کمیته امداد مساعدت داشته باشند و از مزایای کمیته امداد بهره مند شوند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۲۶۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید