حامیان بوشهری 6.3 میلیارد تومان به فرزندان ایتام و محسنین کمک کردند
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با قدردانی از همکاری خیران هم استانی در رسیدگی به نیازها و مشکلات ایتام گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون، خیران نیک اندیش هم استانی 6 میلیارد و 300 میلیون تومان در زمینه های مختلف نقد و کالا به ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند.
 
بسیج سازندگی استان بوشهر ۴۰۰ واحد مسکونی تحویل مددجویان می‌دهد
مدیر تامین مسکن و ساختمان کمیته امداد با بیان اینکه "یک‌هزار واحد مسکونی مددجویی توسط سپاه امام صادق(ع) و منطقه دوم دریایی سپاه استان بوشهر ساخته شد" گفت: در هفته دفاع مقدس، بسیج سازندگی ۴۰۰ واحد مسکونی تحویل مددجویان می‌دهد.
 
نهضت خدمت علوی در رزمایش همدلی/ توزیع 1000جهیزیه میان نوعروسان بوشهری
رزمایش مومنانه به مناسبت عید غدیر در کمیته امداد استان بوشهر برگزار شد و طی آن هزار فقره جهیزیه کالای ایرانی به نوعروسان مدجو اهداء شد.
 
۴۲ هزار بسته معیشتی بین مددجویان استان بوشهر توزیع شد
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان بوشهر از توزیع ۴۲ هزار بسته معیشتی به ارزش ۶.۳ میلیارد تومان بین مددجویان این نهاد در استان بوشهر خبر داد.
 
«نذر قربانی» بوشهری‌ها در روزگار کرونایی
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در عید قربان مردم استان بوشهر ۱.۷ میلیارد تومان نذر قربانی به نیازمندان کمک کردند.
 
پرداخت بسته معیشتی به خانوارهای دارای فرزند سه قلو و بیشتر توسط کمیته امداد بوشهر
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از پرداخت بسته کمک معیشتی به خانوارهای نیازمند دارای فرزند سه قلو و بیشتر در استان خبر داد.
 
بیش از 3700 نفر مددجو در سال جاری مهارت آموزی می شوند
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان بوشهر گفت: به منظور توانمند سازی و اشتغال مددجویان تحت حمایت، 3 هزار و 740 نفر مددجو در سال جاری مهارت های فنی و و حرفه ای را فرا می گیرند.
 
آرامش ۹ هزارو ۶۷۹ خانوار مددجوی بوشهری زیر سقف ایمن
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: از سال ۱۳۹۲ تاکنون ۹هزار ۶۷۹ واحد مسکونی با بیش از 140 میلیارد تومان برای خانوارهای مددجوی تحت حمایت این نهاد در استان احداث شده‌ است.
 
1000 خانوار بوشهری یخچال ندارند/ راه‌اندازی پویش تامین یخچال
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه هزار خانواده نیازمند در استان بوشهر یخچال ندارند از راه اندازی پویش تأمین یک هزار دستگاه یخچال برای مددجویان تحت حمایت این نهاد خبر داد.
 
١٠٠٠ فقره جهیزیه به نوعروسان بوشهری اهدا می‌شود
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان بوشهر گفت:در سال جاری 1000 فقره جهیزیه عروس طی سه مرحله به نوعروسان بوشهری اهدا می‌شود.
 
١٠٠٠ چشمه سرویس بهداشتی برای نیازمندان استان بوشهر ساخته می‌شود
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از ساخت هزار چشمه سرویس بهداشتی برای مددجویان نیازمند با همکاری و مشارکت دانشگاه علوم پزشکی و خیران خبر داد.
 
۳۲۰ واحد مسکونی ویژه نیازمندان با همکاری سپاه استان بوشهر ساخته شد
مدیر تامین مسکن و ساختمان کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه در ۵ سال گذشته ۳ هزار واحد مسکونی تحویل نیازمندان شده است گفت: در سه‌ماهه نخست امسال و در قالب فاز دوم ساخت مسکن مددجویی، ۳۲۰ واحد مسکونی با مشارکت سپاه ساخته و تحویل شده است.
 
ایتام بوشهر صاحب خانه می‌شوند
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: با مشارکت بنیاد مسکن، ساخت ۳۵ واحد مسکونی برای ایتام استان بوشهر در دستور کار قرار گرفته است.
 
7 درصد از جمعیت استان بوشهر تحت حمایت کمیته امداد هستند
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: 7 درصد از جمعیت استان بوشهر تحت حمایت کمیته امداد هستند.
 
شرکت‌های صنعتی استان بوشهر به مسئولیت‌های اجتماعی پایبند باشند
نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت‌های صنعتی و اقتصادی مستقر در استان بوشهر به مسئولیت‌های اجتماعی خود پایبند باشند.
 
خودم را نماینده مستضعفان می‌دانم/ لزوم استفاده از ظرفیت‌های مردمی
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خودم را نماینده مستضعفان می‌دانم، گفت: ظرفیت‌های مردمی برای رفع مشکلات مردم استفاده شود.
 
رفع محرومیت از چهره استان بوشهر با اقدامات انقلابی محقق می‌شود
نماینده مردم شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر رفع فقر و بهبود اشتغال گفت: رفع محرومیت از چهره استان بوشهر با اقدامات انقلابی محقق می‌شود.
 
4 هزار درخواست مردمی  در ایام کرونا پاسخ داده شد
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از پاسخگویی به 4 هزار درخواست مردمی در ایام شیوع کرونا در این استان خبر داد.
 
درخواست برای جذب افراد تحت پوشش کمیته امداد در پارس جنوبی
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: به‌کارگیری نیروی‌های متخصص تحت پوشش کمیته امداد در پارس جنوبی، مهم‌ترین درخواستی ما از سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در عسلویه است.
 
۱۰۰۰ جهیزیه تحویل مددجویان استان بوشهر می‌شود
در راستای کمک به ازدواج فرزندان تحت حمایت کمیته امداد استان بوشهر، امسال یک‌هزار جهیزیه با همکاری خیران حقوقی و حقیقی تحویل مددجویان می‌شود.
 
صفحه ۱ از ۳ ۲ ۳