8 هزار شغل برای مددجویان کمیته امداد در استان بوشهر ایجاد شد
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه بیش از 8 هزار شغل در سال گذشته برای مددجویان تحت حمایت این نهاد ایجاد شده است گفت: برای این منظور بیش از 174 میلیارد تومان هزینه پرداخت شد.
 
با حمایت از ایتام در دریای خیر و احسان مشارکت کنید
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از خیران و نیکوکاران هم استانی دعوت کرد: در این روز های باقیمانده ماه مبارک رمضان در حد توانشان در اطعام نیازمندان و حمایت از ایتام و محسنین مشارکت داشته باشند.
 
طبخ و توزیع 50 هزار پرس غذای گرم میان مددجویان بوشهری در شبهای رمضان
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: از ابتدای شروع ماه مبارک رمضان تا کنون ۵۰ هزار پرس غذای گرم طبخ و بین نیازمندان هم استانی توزیع شده است.
 
معیشت خانواده‌های نیازمند زندانی استان بوشهر تامین می‌شود
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر در جلسه با مسئولان زندان های استان بوشهر گفت: کمک به معیشت خانوارهای نیازمند زندانی، توانمندسازی، ایجاد روحیه استقلال و خودباوری آنها با همکاری سازمان زندانها در دستور کار است.
 
275 بسته معیشتی میان خانواده زندانیان بوشهری توزیع شد
در ششمین مرحله از کمک های مومنانه 275 بسته معیشتی به مناسبت میلاد باسعادت امام حسن مجتبی (ع) میان خانواده مددجویان که سرپرست آنها در زندان به سر می برد توزیع شد.
 
زلزله اخیر گناوه 2.8 میلیارد تومان به واحد های مسکونی مددجویان خسارت وارد کرد
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر پس از بازدید ازمنازل روستاهای زلزله زده در شهرستان گناوه گفت: زلزله هفته گذشته به 360 واحد مسکونی مددجویان تحت پوشش این نهاد در ۱۲ روستای بخش مرکزی این شهرستان خسارت وارد کرده‌ است.
 
تفاهم نامه همکاری میان کمیته امداد و سازمان زندانهای بوشهرمنعقد شد
کمیته امداد و سازمان زندانهای استان بوشهر با هدف توانمند سازی و ارائه خدمات به خانوارهای زندانیان نیازمند تفاهم نامه همکاری با حضور مسئولان دو دستگاه امضا کردند.
 
۲۰ میلیارد تومان بسته معیشتی در ماه رمضان میان مددجویان استان بوشهر توزیع می‌شود
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از آغاز توزیع بسته معیشتی ویژه ماه مبارک رمضان میان مددجویان خبر داد و گفت: در این راستا ۵۰ هزار بسته معیشتی به ارزش ۲۰ میلیارد تومان میان مددجویان توزیع می‌شود.
 
اولین رزمایش همدلی و احسان با توزیع 1500 بسته معیشتی نیازمندان در دیلم اجرا شد
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در اولین رزمایش ایران همدل و کمک های مومنانه در سال 1400 بیش از 1500 بسته مواد غذایی خشک بین نیازمندان دیلمی تا قبل از شروع ماه مبارک رمضان توزیع شده است.
 
طرح "اطعام مهدوی" با برپایی 20 آشپزخانه در ماه مبارک رمضان اجرا می شود
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در ماه مبارک رمضان برنامه های کمیته امداد با راه اندازی 20 آشپزخانه طبخ 600 هزار پرس غذا، توزیع 50 هزار سبد غذایی خشک و جذب بیش از 6 هزار حامی برای ایتام از سر گرفته می شود.
 
پرداخت 58 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان بوشهری
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در سال گذشته 58 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به نیازمندان پرداخت شد.
 
۵۰۰ واحد مسکونی مددجویان استان بوشهر تحویل می‌شود
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به آغاز ساخت ۱۵۰۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان این نهاد گفت: ۵۰۰ واحد آن تا تیرماه امسال تکمیل و تحویل نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد استان بوشهر می‌شود.
 
موافقت بانک‌های استان بوشهر برای ساده‌سازی ضمانت‌های وام مددجویان کمیته امداد
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از موافقت بانک‌های استان بوشهر برای ساده‌سازی ضمانت‌های وام مددجویان کمیته امداد این استان خبر داد.
 
ازدواج در بین مددجویان بوشهری ۳۰ درصد افزایش یافت
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: سال جاری در مقایسه با سال ۹۸ ازدواج در بین مددجویان تحت حمایت این نهاد ۳۰ درصد افزایش یافت.
 
مسابقات ورزشی فوتسال کارکنان کمیته امداد بوشهر با قهرمانی تیم جم پایان یافت+ تصاویر
مسابقات فوتسال کارکنان کمیته امداد استان بوشهرکه به مناسبت دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم عباس دهقان از امدادگران این نهاد برگزار شد، با قهرمانی تیم
 
بیش از ۵ هزار طرح اشتغال‌زایی ویژه مددجویان کمیته امداد استان بوشهر اجرا شد
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به اجرای بیش از ۵ هزار طرح اشتغال‌زایی ویژه مددجویان گفت: برای اجرای این طرح‌ها ۱۶۶ میلیارد تومان پرداخت شد.
 
برگزاری آیین اختتامیه رویداد کار آفرینی در بوشهر
آیین اختتامیه رویداد کارآفرینی با حضور اساتید دانشگاه خلیج‌فارس، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در سالن اداره کل کمیته امداد امام استان بوشهر برگزار شد.
 
حمایت کمیته امداد از ۴۶ هزار خانوار بوشهری
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: ۴۶ هزار خانوار با جمعیتی بالغ بر ۸۶ هزار نفر در استان بوشهر تحت حمایت این نهاد قرار دارند که در طول سال از خدمات متنوع این نهاد بهره مند می شوند.
 
تا پایان 1400 مشکل مسکن مددجویان استان حل می‌شود
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان بوشهر می گوید: مشارکت خیرین استان به این نهاد 6 درصد بالاتر از میانگین کشوری است.
 
آغاز جشن نیکوکاری با شعار (عیدی برای همه) در استان بوشهر به شکل مجازی
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از آغاز مجازی جشن نیکوکاری با شعار( عیدی برای همه) در روزهای 13، 14 و 15 اسفند خبر داد و گفت: امسال با توجه به شرایط حاکم بر جامعه ناشی از ویروس کرونا، برگزاری جشن نیکوکاری با استفاده از روش‌های الکترونیکی انجام می‌شود.
 
صفحه ۱ از ۲ ۲