١٠٠٠ چشمه سرویس بهداشتی برای نیازمندان استان بوشهر ساخته می‌شود
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از ساخت هزار چشمه سرویس بهداشتی برای مددجویان نیازمند با همکاری و مشارکت دانشگاه علوم پزشکی و خیران خبر داد.
 
۳۲۰ واحد مسکونی ویژه نیازمندان با همکاری سپاه استان بوشهر ساخته شد
مدیر تامین مسکن و ساختمان کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه در ۵ سال گذشته ۳ هزار واحد مسکونی تحویل نیازمندان شده است گفت: در سه‌ماهه نخست امسال و در قالب فاز دوم ساخت مسکن مددجویی، ۳۲۰ واحد مسکونی با مشارکت سپاه ساخته و تحویل شده است.
 
ایتام بوشهر صاحب خانه می‌شوند
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: با مشارکت بنیاد مسکن، ساخت ۳۵ واحد مسکونی برای ایتام استان بوشهر در دستور کار قرار گرفته است.
 
7 درصد از جمعیت استان بوشهر تحت حمایت کمیته امداد هستند
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: 7 درصد از جمعیت استان بوشهر تحت حمایت کمیته امداد هستند.
 
شرکت‌های صنعتی استان بوشهر به مسئولیت‌های اجتماعی پایبند باشند
نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت‌های صنعتی و اقتصادی مستقر در استان بوشهر به مسئولیت‌های اجتماعی خود پایبند باشند.
 
خودم را نماینده مستضعفان می‌دانم/ لزوم استفاده از ظرفیت‌های مردمی
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خودم را نماینده مستضعفان می‌دانم، گفت: ظرفیت‌های مردمی برای رفع مشکلات مردم استفاده شود.
 
رفع محرومیت از چهره استان بوشهر با اقدامات انقلابی محقق می‌شود
نماینده مردم شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر رفع فقر و بهبود اشتغال گفت: رفع محرومیت از چهره استان بوشهر با اقدامات انقلابی محقق می‌شود.
 
4 هزار درخواست مردمی  در ایام کرونا پاسخ داده شد
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از پاسخگویی به 4 هزار درخواست مردمی در ایام شیوع کرونا در این استان خبر داد.
 
درخواست برای جذب افراد تحت پوشش کمیته امداد در پارس جنوبی
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: به‌کارگیری نیروی‌های متخصص تحت پوشش کمیته امداد در پارس جنوبی، مهم‌ترین درخواستی ما از سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در عسلویه است.
 
۱۰۰۰ جهیزیه تحویل مددجویان استان بوشهر می‌شود
در راستای کمک به ازدواج فرزندان تحت حمایت کمیته امداد استان بوشهر، امسال یک‌هزار جهیزیه با همکاری خیران حقوقی و حقیقی تحویل مددجویان می‌شود.
 
طرح های دانش بنیان در استان بوشهر حمایت می شوند
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از آغاز به کار صندوق نوید به منظور حمایت از طرح‌های نوین و دانش‌بنیان خبر داد و گفت: صاحبان ایده‌های نوآورانه و خلاق به ویژه مددجویان تحت حمایت می‌توانند طرح خود را در سامانه نوید ثبت کنند.
 
کمیته‌امداد بوشهر 26 خدمت الکترونیکی به مددجویان ارائه می‌دهد
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: برای سرعت بخشیدن به فرایند خدمت‌دهی، تکریم ارباب‌رجوع، دقت در نیازسنجی و صرفه‌جویی در وقت و هزینه ، ۲۶ مورد خدمت در سرفصل‌های مختلف از درگاه الکترونیکی به مددجویان تحت حمایت ارائه می‌شود.
 
کمیته امداد بوشهر رتبه دوم کشوری زکات را کسب کرد+عکس
در سی و هشتیمن همایش سراسری زکات کشور که در محل صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد از کمیته امداد استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر در کسب رتبه دوم کشوری تقدیر به عمل آمد.
 
راه اندازی 170 کارگاه صنایع دستی خانگی توسط مددجویان کمیته امداد بوشهر
170 کارگاه صنایع دستی خانگی در استان بوشهر توسط مددجویان کمیته امداد این استان راه اندازی شده است.
 
638 فرزند یتیم و محسنین بوشهر چشم انتظار دستان پر مهر نیکوکاران
150 فرزند یتیم و 477 فرزند معنوی (محسنین) در شهرستان تحت حمایت کمیته امداد هستند که جمعاً 638 نفر توسط چهار هزار و 161 حامی ماهانه کمک می‌شوند.
 
۲۸ میلیارد تومان بسته معیشتی بین نیازمندان استان بوشهر توزیع شد
در راستای برگزاری رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه، ۱۴۷ هزار بسته مواد غذایی به ارزش ۲۸.۳ میلیارد تومان میان نیازمندان استان بوشهر توزیع شد.
 
35 میلیارد تومان کمک مؤمنانه بوشهری‌ها به نیازمندان/ پرداخت کرایه 3 ماه مستاجران بی‌بضاعت
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: مردم خیر و نیکوکار بوشهر در ماه مبارک رمضان 35 میلیارد تومان به نیازمندان در قالب سبد معیشتی، اطعام، طرح اکرام ایتام و مفتاح‌الجنه به نیازمندان کمک کردند.
 
مردم بوشهر 5 میلیارد و 440 میلیون تومان فطریه و کفارات پرداخت کردند
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: مردم خدا جوی این استان از عید سعید فطر تا کنون 5 میلیارد و 440 میلیون تومان فطریه و کفارات به صندوق های زکات فطره واریز و یا از طریق درگاه های الکترنیکی پرداخت کردند.
 
۳۲۰ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد استان بوشهر تحویل شد
در مراسمی با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران از طریق ارتباط ویدئو کنفرانس ۳۲۰ واحد مسکونی روستایی که با همکاری سپاه و کمیته امداد ساخته شده، تحویل مددجویان این استان شد.
 
1000 واحد نیروگاه خورشیدی تولید برق در بوشهر راه اندازی می شود
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از راه اندازی 1000 واحد نیروگاه خورشیدی طی دو سال به منظور ایجاد اشتغال برای مددجویان تحت حمایت خبرداد.
 
صفحه ۱ از ۳ ۲ ۳