دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۵۰
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۵۷۲۴۳
گزارشگر : ۶۷

8500 دانش‌آموز مددجوی بوشهری نیازمند کمک خیران

(یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۵۰

هشت هزار و 500 دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد استان بوشهر در آستانه شروع سال تحصیلی جدید نیازمند کمک و حمایت خیران و مردم نیکوکار استان هستند.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان بوشهر( 15 شهریور 96) با هدف برنامه ریزی برای تامین نیاز تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت با کارگروه مشارکت های مردمی این نهاد تشکیل جلسه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا یاری منفرد، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان بوشهر، با اشاره به در پیش بودن سال تحصیلی جدید و نیازمندی دانش آموزان مددجو به لوازم تحریر، گفت: هم اکنون در این استان هشت هزار و 500 دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند که امید است با مشارکت خیرخواهانه خیران و نیکوکاران هم استانی، بسته های فرهنگی، آموزشی و تحصیلی مورد نیاز آنها فراهم شود.

وی افزود: جشن عاطفه های امسال با عنوان "مهر در انتظار همدلی" همزمان با سراسر کشور در مدارس، مصلی نماز جمعه و پایگاه های نیکوکاری استان برگزار می شود و کمک های نقدی و غیره نقدی شامل کیف، کفش و لوازم تحریر مورد نیاز دانش آموزان جمع آوری و میان آنها توزیع می شود.

یاری منفرد با اشاره به برگزاری دو مرحله ای جشن عاطفه ها ی امسال در استان گفت: مرحله اول در تاریخ 23 و 24 شهریور ماه از طریق پایگاه های امداد، مراکز نیکوکاری،بسیج، جایگاه های نماز جمعه برگزار می شود و مرحله دوم نیز در تاریخ 19 مهر ماه به صورت ویژه در سطح مدارس استان و با مشارکت دانش آموزان برگزار خواهد شد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان بوشهربیان کرد: مردم نیکوکار استان می توانند برای کمک به جشن عاطفه ها با شماره گیری #3*5*077*8877*  و پرداخت مبلغ مورد نظر خود در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

یاری منفرد افزود:میزان مشارکت مردم و خیران در جشن عاطفه های سال گذشته یک میلیارد و 891 میلیون تومان به صورت نقدی و کالایی بوده است.

وی در پایان با بیان اینکه قرار است برای هر کدام از دانش آموزان نیازمند، یک بسته تحصیلی 200 هزار تومانی شامل کیف، کفش، لباس و نوشت افزار تهیه شود، گفت: امید است همه مردم، خیران و دستگاه های اجرایی استان کمک کنند تا در سال تحصیلی جدید دانش آموزان نیازمند بتوانند بدون دغدغه و مشکل به امر تحصیل بپردازند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۱۲۵پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید