دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۱
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۵۷۲۱۶
گزارشگر : ۶۷
به همت خیران محقق شد

تهیه 1600 بسته لوازم تحصیلی برای دانش آموزان نیازمند کنگانی

(چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۱

خیران، موسسات خیریه و دفتر امام جمعه کنگان در آستانه سال تحصیلی جدید هزار و 600 بسته نوشت افزار و البسه تحصیلی به دانش آموزان بی بضاعت و تحت حمایت کمیته امداد کنگانی اهدا کردند.

 
مدیر کمیته امداد شهرستان کنگان گزارشی از کمک های خیران و موسسات خیریه این شهرستان به دانش آموزان بی بضاعت و تحت حمایت کمیته امداد در آستانه شروع سال تحصیلی جدید ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عبد الحسین رهبر، مدیر کمیته امداد شهرستان کنگان با اشاره به در پیش بودن سال تحصیلی جدید و نیاز دانش آموزان مددجو به لوازم تحریر گفت: هزار و 600 دانش آموز نیازمند و بی بضاعت در شهرستان کنگان شناسایی شده است که از امکانات اولیه برای شروع سال تحصیلی محروم هستند. از این تعداد دانش آموز شناسایی شده 550 نفر آن تحت حمایت کمیته امداد هستند.
رهبر بیان کرد: امسال به همت خیران،موسسات خیریه، دفتر امام جمعه کنگان و شرکت های مستقر در منطقه، برای همه دانش آموزان بی بضاعت شهرستان نوشت افزار و البسه تهیه شده است که اکنون در حال توزیع آنها هستیم.

مدیر کمیته امداد شهرستان کنگان گفت: این بسته ها ی تحصیلی هر کدام به ارزش 150 هزار تومان، شامل کیف، کفش و لوازم تحریر است. پوشاک مورد نیاز دانش آموزان نیز با هماهنگی آموزش و پرورش با تخفیف ویژه تحویل آنها می شود.

وی در پایان ازهمه مردم نیکوکار و دستگاه‌های اجرایی شهرستان درخواست کرددر تامین نیازمندی های دانش آموزان بی بضاعت برای شروع سال تحصیلی کمک کنند تا این دانش آموزان بتوانند بدون دغدغه و با آسوده خاطر به تحصیل علم و دانش بپردازند.
انتهای یپام

تعداد بازدید : ۲۱۴پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید