دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۲
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۵۷۱۳۶
گزارشگر : ۶۷
با هدف کمک به نیازمندان

بوشهری ها 721 راس دام زنده و یک تن گوشت قربانی اهدا کردند

(دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۲

مردم نیکوکار استان بوشهر در عید قربان 721 راس دام زنده و یک تن گوشت قربانی به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گزارشی از عملکرد این نهاد در جمع آوری نذورات مردمی در عید سعید قربان ارائه داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، احمد لطفی مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر،با اشاره به اینکه مردم خیر استان، همه ساله در آستانه عید سعید قربان، نذورات خود را برای کمک به نیازمندان، به کمیته امداد تحویل می دهند، گفت: امسال نیز 721 راس دام زنده و هزار و 41 کیلو گرم گوشت برای کمک به نیازمندان تحویل دفاتر و پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی کمیته امداد در سراسر استان شد.

لطفی با بیان اینکه دام های جمع آوری شده، شامل 706 راس گوسفند، 11 راس گاو و 4 نفر شتر بود افزود: همه این دام ها در همان روز عید قربان ذبح شد و  میان هزار و 500 خانوار مددجو توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه حجم کمک بوشهر‌ها در عید قربان سال گذشته دو میلیارد و 523 میلیون ریال بود گفت: امسال نیز این کمک ها به پنج میلیارد و 896 میلیون ریال رسیده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 133 درصد رشد نشان می دهد.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در پایان ضمن تشکر از مردم خیر و نیکوکاران استان، بیان کرد :کمیته امداد با هدف ترویج فرهنگ احسان و انفاق می‌کوشد تا با کمک‌های خیران گام‌های موثرتری برای افزایش همبستگی اجتماعی بردارد.

انتهای پیامتعداد بازدید : ۱۸۰پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید