دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۱ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۷:۳۱
سرویس : بوشهر
کد خبر : ۱۵۷۱۰۲
گزارشگر : ۶۷
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر خبر داد

اطعام 20 هزار نفر در دهه امامت و ولایت

(شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۶) ۱۷:۳۱

کمیته امداد استان بوشهر با برنامه ریزی های انجام شده زمینه اطعام 20 هزار نیازمند در دهه امامت و ولایت را فراهم کرده است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر برنامه های این نهاد را برای گرامی داشت دهه امامت و ولایت تشریح کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،احمد لطفی، مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: سال گذشته خیران نیکوکار استان بوشهر با اهداء نذورات خود به کمیته امداد زمینه اطعام 13 هزار نفر از نیازمندان استان را فراهم کردند که  در نوع خود ارزشمند و کم‌ نظیر بود.

لطفی افزود: امسال نیز با هدف‌‌گذاری‌های انجام شده و مراجعات مکرر خیران به ادارات کمیته امداد در سطح استان و شهرستان ها، زمینه‌ اطعام 20 هزار نفر از محرومان استان در دهه امامت و ولایت فراهم شده است.

وی با اعلام این که در سال گذشته 15 برنامه در ایام امامت و ولایت برگزار شد، گفت: امسال نیز در این ایام، 23 برنامه در سطح استان بوشهر برگزار می‌شود که می‌تواند بر غنای فرهنگی جامعه هدف تاثیرگذار باشد.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهربیان کرد: در دهه امامت و ولایت برنامه های متنوعی از جمله برگزاری جشن‌های باشکوه غدیر در مرکز استان و شهرستان‌ها،اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی، معرفتی، برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری، محافل انس با قرآن ، مسابقه کتاب‌خوانی، مسابقات قرائت، حفظ و شرح خطبه غدیر و تبلیغ آداب و سنن روز عید سعید غدیر در مراکز فرهنگی و تربیتی کمیته امداد اجرا می شود.

وی افزود: در این ایام ضمن تجلیل از سادات تحت حمایت و برگزاری مراسم تکریم آنها، از خانواده‌های توانمند و خودکفا شده در عرصه اقتصادی نیز تجلیل می‌شود و عملیات اجرایی و افتتاح چند پروژه عمرانی نیز انجام می شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۲۰پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید