دکمه موبایل منو
۹۰ درصد پروژه‌های بخش زکات استان بوشهر دردشتستان احداث شده است
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در یک دهه اخیر بیش از ۲۰۰ پروژه عام‌المنفعه از بخش زکات در استان احداث شده است که ۹۰ درصد آن در دشتستان بوده است.
ساخت مسکن برای مددجویان کمیته امداد توسط دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از ساخت مسکن ویژه خانوارهای مددجویان تحت حمایت این نهاد توسط دانشگاه علوم پزشکی استان خبر داد.
10 درصد از جمعیت استان بوشهر تحت حمایت کمیته امداد هستند
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: بر اساس آخرین برآوردها از جمعیت بیش از یک میلیون نفری این استان، 102 هزار نفر تحت حمایت کمیته امداد هستند که زیبنده استان نفتی و صنعتی بوشهر نیست.
حامیان بوشهری ۱۰ میلیارد تومان به فرزندان ایتام کمک کردند
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهرگفت: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در استان بوشهر در نیمه نخست امسال بیش از ۱۰ میلیارد تومان به فرزندان معنوی خود پرداخت کردند.
اولویت اشتغال در عسلویه با خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد است
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: اولویت اشتغال در شهرستان عسلویه برای خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد است و این موضوع را به اداره اشتغال سازمان تاکید کرده‌ام.
جشن عاطفه‌ها در 900 مدرسه استان بوشهر برگزار شد/ توزیع 150 هزار پاکت ویژه عاطفه‌ها میان دانش آموزان
مرحله دوم جشن عاطفه ها با شعار " هر مدرسه یک پایگاه مهر عاطفه‌ها" در بیش از 900 مدرسه سراسر استان بوشهر برگزار و بیش از 150 هزار پاکت ویژه کمک ها به این جشن میان دانش آموزان توزیع شد.
500 زن بوشهری سرپرست خانوار مهارت آموزی می شوند
مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: تا پایان سال جاری توانمندسازی مهارتی ۵۰۰ نفر از زنان سرپرست خانوار با همکاری کمیته امداد در راستای کمک به معیشت خانوار‌ها و توسعه مشاغل خانگی در دستور کار قرار دارد.
تامین ۱۴۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان بوشهر
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: احداث، خرید، تعمیرات و بازسازی هزار و ۴۰۰ واحد مسکونی در سطح شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر و روستاهای استان در دست اجرا است.
نیازهای تحصیلی ۶۲۰۰ دانش‌آموز مددجوی بوشهری تامین شد
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: با تلاش‌های صورت گرفته نیازهای تحصیلی شش هزار و ۲۰۰ دانش‌آموز مددجوی استان بوشهر تامین شد.
هفت میلیارد تومان زکات در استان بوشهر جمع‌آوری شد
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در طی شش ماه اول سال جاری هفت میلیارد تومان زکات دریافت شده که 35 درصد آن در سطح شهرستان دشتستان بوده است.
130 برنامه فرهنگی-اقتصادی در کمیته امداد استان بوشهر اجرا می‌شود
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از اجرای 130 برنامه فرهنگی-اجتماعی و اقتصادی این نهاد به مناسبت هفته دفاع مقدس خبر داد.
قبولی 100 درصدی دانش آموزان مجتمع تربیتی شهید رجایی دشتستان در کنکور سراسری
معاون فرهنگی کمیته امداد استان بوشهر از قبولی و پذیرش 22 دانش آموز پسر مجتمع فرهنگی - تربیتی شهید رجایی کمیته امداد شهرستان دشتستان در دانشگاه های دولتی خبر داد.
اهداء 100 دست لباس فرم مدرسه از سوی اوقاف بوشهر به دانش آموزان مددجو
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از تامین و اهداء 100 دست لباس فرم مدرسه از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه بوشهر برای دانش آموزان نیازمند خبر داد.
چهار هزار مددجوی بوشهر با کمک خیران به کربلای معلی اعزام می‌شوند
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: به دنبال ایجاد زمینه‌های لازم برای استفاده از کمک خیران در اعزام چهار هزار مددجوی این نهاد در پیاده روی اربعین هستیم.
استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان برای اشتغال مددجویان بوشهری
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان بوشهر گفت: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان خلاق و استارت‌آپ‌ها در مسیر توانمندسازی اقتصادی مددجویان تحت حمایت استفاده خواهد شد.
ارائه بسته‌های تشویقی به کارفرمایان برای اشتغال مددجویان بوشهری
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از ارائه بسته‌های ویژه تشویقی به کارفرمایان جهت اشتغال مددجویان این نهاد در استان بوشهر خبر داد.
واگذاری ۱۵۰ واحد مسکن به مددجویان بوشهری در هفته دفاع مقدس
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به ساخت بیش از یک‌ هزار واحد مسکونی ویژه مددجویان این استان در سال جاری، گفت: بیش از ۱۵۰ واحد از این مسکن‌ها در هفته دفاع مقدس به مددجویان واگذار می‌شود.
کمک یک میلیارد تومانی مردم بوشهر به دانش‌آموزان نیازمند در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در مرحله اول جشن عاطفه‌ها مردم و خیران این استان یک میلیارد تومان جهت کمک به دانش آموزان نیازمند تحویل کمیته امداد دادند.
نود و یکمین مرکز نیکوکاری استان در نظرآقا سعدآباد افتتاح شد
نود یکمین مرکز نیکوکاری کمیته امداد استان بوشهر در منطقه نظرآقا شهر سعدآباد با حضور مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر، امام جمعه سعدآباد، اهالی و معتمدین محل این روستا افتتاح شد.
پنج هزار شغل برای مددجویان کمیته امداد استان بوشهر ایجاد می‌شود
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در سال جاری از محل تبصره 16 قانون بودجه 98 میلیارد تومان برای اشتغال مددجویان کمیته امداد این استان تخصیص یافته که از این محل پنج هزار شغل ایجاد می‌شود.
صفحه ۱ از ۳ ۲ ۳