دکمه موبایل منو
۲۵۰۰ یتیم در استان بوشهر فاقد حامی هستند
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: 7500 یتیم و غیر یتیم بدسرپرست در استان تحت حمایت این نهاد وجود دارد که حدود 2500 نفر از آنها فاقد حامی هستند.
احداث 200 پروژه عمرانی عام المنفعه از محل وصول زکات در بوشهر
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان بوشهر از احداث 200 پروژه عمرانی عام‌المنفعه از محل وصول زکات در بوشهر خبر داد.
مددجویان کارآفرین تا سقف 100 میلیون تومان وام کارآفرینی دریافت می‌کنند
مددجویان متقاضی کارآفرینی تا سقف 100 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی با نرخ سود چهار درصد و بازپرداخت پنج ساله از طریق بانک های عامل دریافت می کنند.
مردم بوشهر 5 میلیارد تومان زکات پرداخت کردند
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی استان بوشهر گفت: در 9 ماهه امسال 5 میلیارد تومان زکات جمع آوری شد که بخشی از آن زکات فطریه و بقیه زکات واجب و مستحبی بوده است.
37 درصد جمعیت مددجویی بوشهر در مناطق محروم و مرزی ساکن هستند
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان بوشهر گفت: 28 هزار خانوار با جمعیتی بالغ بر 55 هزار نفر در استان تحت حمایت کمیته امداد هستند که 37 درصد از این جمعیت در مناطق محروم و مرزی ساکن هستند.
افزایش 40 درصدی مشارکت نیکوکاران در برنامه‌های کمیته امداد استان
مشارکت مردم از ابتدای سال جاری تاکنون در برنامه‌های حمایتی کمیته امداد استان بوشهر نسبت به مشابه سال گذشته 40 درصد رشد داشته است.
رشد 500 درصدی کمک‌های الکترونیکی مردم بوشهر به نیازمندان
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان بوشهر از رشد 500 درصدی کمک‌های الکترونیکی مردم بوشهر به نیازمندان خبر داد.
ارائه خدمات درمانی رایگان به مددجویان از سوی 150 مرکز درمانی در بوشهر
این مراکز درمانی شامل بیمارستان های دولتی و خصوصی، درمانگاه، آزمایشگاه، فیزیوتراپی، پزشکان عمومی و خصوصی، رادیولوژی و سنوگرافی ها هستند که خدمات درمانی و بیمه پایه را به مددجویان تحت حمایت ارائه می دهند.
میزان مشارکت مردم بوشهر در برنامه های کمیته امداد ۵۸ درصد افزایش یافت
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با اشاره به افزایش 58 درصدی کمک های مردم این استان به کمیته امداد گفت: هر چقدر مشارکت اجتماعی در این بخش فعال شود، به همان میزان شاهد ارتقاء سطح مسئولیت های اجتماعی برای فقرزدایی هستیم.
میزان مراجعه به کمیته امداد افزایش یافت / در ماه اخیر 13 هزار نیازمند شناسایی و حمایت شدند
طی یک ماهه اخیر 13 هزار خانوار نیازمند از سوی کمیته امداد استان بوشهر شناسایی و تحت حمایت این نهاد قرار گرفتند.
1000 انشعاب رایگان گاز و لوله کشی به منازل مددجویان استان انجام می‌شود
طی سال جاری با همکاری مشترک میان کمیته امداد و شرکت گاز استان 1000 انشعاب رایگان گاز به همراه لوله کشی منازل مددحویان تحت حمایت این نهاد انجام می‌شود.
اعطای 3.7 میلیارد تومان کمک هزینه ازدواج به زوج‌های مددجو
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان بوشهر گفت: سه میلیارد و 700 میلیون تومان کمک هزینه ازدواج از ابتدای سال جاری تا کنون به صورت نقدی به زوج‌های مددجو تحت حمایت کمیته امداد استان بوشهر پرداخت شد.
اجرای نهضت ساخت مسکن مددجویی در استان بوشهر
در ادامه نهضت ساخت مسکن مددجویی که با همکاری دولت و سپاه طی تفاهم‌نامه‌های مشترک اما جداگانه منعقد شد زمینه‌ای فراهم شده است که مشکل همه مددجویان فاقد مسکن حل می شود.
بهره مندی 1000 دانشجو و طلبه ی بوشهری از خدمات کمیته امداد
بیش از 1000 دانشجو و طلبه ی بوشهری در مقاطع تحصیلی مختلف از کمک های کمیته در طول سال امداد بهره مند می شوند که این کمک ها شامل شهریه،کمک هزینه های تحصیلی و خدمات مشاوره ای و تحصیلی است.
مجلس از عملکرد کمیته امداد در خدمت‌رسانی به محرومان رضایت دارد
نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با علم و آگاهی از شرایط کشور و مشکلات مردم، از خدمات کمیته امداد در امر خدمت رسانی به محرومان رضایت دارند.
مجلس از عملکرد کمیته امداد در خدمت‌رسانی به محرومان رضایت دارد
نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با علم و آگاهی از شرایط کشور و مشکلات مردم، از خدمات کمیته امداد در امر خدمت رسانی به محرومان رضایت دارند.
مستمری مددجویان کمیته امداد سال آینده افزایش می‌یابد
رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر از افزایش مستمری مددجویان در بودجه سال آینده کشور خبر داد و گفت: نمایندگان مجلس از این میزان افزایش مستمری دفاع خواهند کرد.
7000 هزار نفر به جمعیت مددجویان بوشهر افزوده شد/ هیچ مددجوی پشت نوبتی در استان وجود ندارد
طی یک ماهه اخیر حدود هفت هزار مددجوی نیازمند تحت حمایت کمیته امداد آورده شده است به گونه‌ای که هم اکنون هیچ مددجوی نیازمندی پشت نوبتی در استان وجود ندارد.
حمایت کمیته امداد بوشهر از 1200 بیمار خاص و صعب العلاج
این دسته از بیماران در سال جاری بیش از 870 میلیون تومان خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی رایگان اعم از ویلچر، واکر، توالت فرنگی، تخت بیمارستانی، دستگاه فشار سنج، تشک مواج، دستگاه اکسیژن ساز و وسایل سونداژ دریافت کردند.
بهره برداری 200 پروژه عام المنفعه از محل وصول زکات در استان بوشهر
200 پروژه عام المنفعه در بخش‌های مختلف مذهبی، دینی، آموزشی، کتابخانه، راه سازی و برقرسانی از محل وصول زکات در نقاط مختلف استان بوشهر به بهره‌برداری رسیده است.