دکمه موبایل منو
کمیته امداد در سال 97 در تمامی برنامه‌ها موفق عمل کرده است
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در سال 97 با وجود مشکلات اقتصادی، کمیته امداد با کمک‌های خوب مردم و همت مسئولان و امدادگران در تمامی برنامه‌ها موفق عمل کرده است.
پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی مهمترین برنامه کمیته امداد برای مددجویان است
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: یکی از مهمترین خدمات به مددجویان این نهاد، برنامه‌های پیشگیری از آسیب ها اجتماعی در عرصه های مختلف است.
مردم بوشهر 8 میلیارد تومان به جشن نیکوکاری کمک کردند
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: بر اساس آمار اولیه، مردم این استان تا کنون بیش از 8 میلیارد تومان در قالب کمک‌های نقدی و کالایی به جشن نیکوکاری کمک کردند که تا قبل از شروع سال جدید به نیازمندان خواهد رسید.
پتروشیمی جم 1760 مددجوی بوشهری را رایگان درمان کرد
شرکت پتروشیمی جم در راستای مسئولیت های اجتماعی خود در دومین مرحله از اردوی جهادی درمانی یکهزارو 760 نفر از مددجویان مناطق محروم استان بوشهر را رایگان درمان کرد.
پرداخت 318 میلیون تومان صدقه از سوی مردم گناوه در سال جاری
بیش از ۸ هزار صندوق صدقات کوچک و بزرگ در شهرستان گناوه وجود دارد که مردم این شهرستان در سال جاری بالغ بر 318 میلیون تومان صدقه در آنها پرداخت کردند.
جشن نیکوکاری طلیعه‌ای مناسب در نوع‌دوستی است
معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر گفت: در آستانه عید سعید باستانی شاهد برگزاری جشن نیکوکاری هستیم که می‌تواند طلیعه‌ای مناسب در نوعدوستی تلقی شود.
جشن نیکوکاری در ۸۰۰ مدرسه استان بوشهر برگزار شد
جشن احسان و نیکوکاری صبح امروز همزمان با سراسر کشور در ۸۰۰ مدرسه سراسر استان بوشهر برگزار شد.
خدمات دهی کمیته امداد در دولت تدبیر و امید افزایش یافت
فرماندار گناوه گفت: فعالیت و خدمات دهی کمیته امداد به مددجویان و نیازمندان در دولت تدبیر و امید نسبت قبل افزایش و جهش خوبی داشته که در سرفصل های مختلف ارائه می شود.
اشتغال، مسکن و جهیزیه در اولویت برنامه‌های کمیته امداد قرار دارد
معاون سیاسی استانداری بوشهر با تاکید بر نقش مهم کمیته امداد در ارائه خدمات به جامعه نیازمند گفت: اشتغال، احداث مسکن و اهدا جهیزیه به نوعروسان در اولویت برنامه‌های کمیته امداد استان بوشهر قرار دارد.
پرداخت 100 میلیون تومان وام اشتغال به کارفرمایان در قبال استخدام مددجویان
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: تا سقف 100 میلیون تومان تسهیلات اشتغال به کارفرمایان جهت استخدام مددجویان جویای کار این نهاد پرداخت می شود.
بازدید خبرنگاران از دو طرح موفق اشتغال کمیته امداد در بوشهر+ تصاویر
گروهی از خبرنگاران طی یک تور خبری از دو طرح موفق اشتغال و کار آفرینی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان بوشهر بازدید کردند.
عمق آرزوی کودکان یتیم را دریابیم + عکس
در روزهای 15، 16 و 17 اسفند، چشم های گریان کودکان یتیم و محروم، در انتظار دست‌های نوازشگری است که همواره به بهانه‌ای، مهربانی را بین خود و همنوعانشان تقسیم می‌کنند.
هیچ مددجویی در صف انتظار برای دریافت جهیزیه وجود ندارد
قائم مقام کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه ۹۴۱ فقره جهیزیه در سال 97 به زوج های مددجو تحت حمایت اعطا گفت: اکنون هیچ مددجویی در صف انتظار برای دریافت جهیزیه وجود ندارد.
درمان رایگان مددجویان کمیته‌امداد توسط پتروشیمی جم
مدیر عامل شرکت پتروشیمی جم از درمان رایگان مددجویان کمیته امداد توسط این پتروشیمی به مدت سه روز خبر داد.
3500 خانوار نیازمند مسکن در بوشهر وجود دارد / تا دوسال آینده همه خانوارها صاحب مسکن می شوند
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر با بیان اینکه مهم ترین نیاز خانوار های تحت حمایت مسکن است گفت: هم اکنون سه هزار و 500 خانوار نیازمند مسکن در استان وجود دارد که طی یک برنامه دو ساله همه آنها از صاحب مسکن مناسب بهره مند خواهند شد.
80 زن سرپرست خانوار بوشهری به کربلای معلی اعزام شدند
قائم مقام کمیته امداد استان بوشهر از اعزام 80 زن سرپرست خانوار تحت حمایت این نهاد به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن به کربلای معلی خبر داد.
10 بخش از خدمات حمایتی کمیته امداد اینترنتی شد
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از انجام 10 بخش از خدمات حمایتی این نهاد از طریق درگاه اینترنتی خبر داد.
خودکفایی مددجویان اولویت اصلی کمیته امداد/ پرداخت تسهیلات با سود صفر درصد برای اشتغال
رئیس کمیته امداد شهرستان بوشهر گفت: با توجه به اینکه خودکفایی مددجویان در اولویت کاری کمیته امداد است از همه ظرفیت ها نظیر پرداخت تسهیلات صندوق امداد ولایت و جذب مشارکت های مردمی در این مسیر بهره می گیریم.
از روزگار یتیمی تا حمایت از فرزندان محسنین/ حامی جوانی که روزگاری مددجوی امداد بود
من چون درد یتیمی چشیده‌ام تصمیم گرفتم حال که شاغل هستم، به اندازه وسع خودم حامی چند فرزند محسنین باشم تا نسبت به تمام زحماتی که در دورانی که تحت حمایت کمیته امداد برای من کشیده شد به نوعی ادای دین کرده باشم.
حمایت 125 حامی ایرانی مقیم خارج کشور از ایتام بوشهری
125 حامی ایرانی مقیم خارج از کشور حمایت از 120 فرزند یتیم تحت حمایت کمیته امداد در استان بوشهر را بر عهد دارند.
صفحه ۱ از ۴ ۲ ۳ ۴