دکمه موبایل منو

اخبار استان

پرداخت 9.3میلیارد تومان وام قرض‌الحسنه به مددجویان بوشهری
در شش ماهه نخست امسال دو هزار و 641 فقره تسهیلات کارگشایی و خودکفایی از محل اعتبارات صندوق قرض الحسنه و کمک خیران به مبلغ 9 میلیارد و 373 میلیون تومان با حداقل کارمزد به مددجویان تحت حمایت پرداخت شده است.
2448کودک بوشهری دچار سوءتغذیه تحت حمایت طرح همسفره
2 هزار و 448 کودک مبتلا به سوء تغذیه بوشهری در شش ماهه نخست امسال 14 هزار و 428 سبد غذایی از کمیته امداد دریافت کردند.
بهره‌مندی 3500خانوار مددجوی بوشهری از بیمه‌ اجتماعی
دو میلیارد و 320 میلیون تومان حق بیمه در شش ماهه نخست امسال برای سه هزار و 500 خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان بوشهر به سازمان تامین اجتماعی پرداخت شده است.
زنگ مهرعاطفه ها در 800 مدرسه استان بوشهر نواخته شد
امروز همزمان با سراسر کشور زنگ مهر عاطفه ها در 800 مدرسه استان بوشهر نواخته شد و دانش آموزان و مربیان مدارس کمک های خود را به دانش آموزان بی بضاعت اهدا کردند.
توزیع 100هزار پاکت مهرعاطفه ها در مدارس استان بوشهر
100 هزار پاکت مهر عاطفه ها برای جمع آوری کمک های نقدی دانش آموزان بوشهری و اهدا به دانش‌آموزان نیازمندان، در سطح مدارس این استان توزیع شد.
ساخت 300 مسکن برای مددجویان بوشهری
بر اساس تفاهم نامه همکاری میان کمیته امداد و بنیاد مسکن استان بوشهر 300 واحد مسکن برای مددجویان نیازمندان استان بوشهر ساخته می‌شود.
اهدای 120 جهیزیه و کمک هزینه ازدواج به مددجویان بوشهری
120 فقره جهیزیه و کمک هزینه ازدواج به ارزش 241 میلیون تومان در نیمه نخست امسال به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد منطقه1 بوشهر پرداخت شده است.
افزایش 217 درصدی زکات در استان بوشهر
3 میلیارد و 130 میلیون تومان زکات در شش ماهه نخست امسال در استان بوشهر جمع آوری شده است.
پرداخت 400 میلیون تومان حق بیمه مددجویان بوشهری
کمیته امداد منطقه1 شهرستان بوشهر در شش ماهه نخست امسال 400 میلیون تومان حق بیمه تامین اجتماعی 618 نفر از زنان سرپرست خانوار و مجریان طرح اشتغال را پرداخت کرده است.
حضور 1260مددجوی گناوه در کارگاه مشاوره گروهی
در شش ماهه نخست امسال هزار و 260 مددجوی شهرستان گناوه با شرکت در کارگاه های مشاوره گروهی، پیش گیری از آسیب های اجتماعی را فرا گرفتند.
314 فرصت شغلی برای مددجویان بوشهری ایجاد شد
در شش ماهه نخست امسال 314 فرصت شغلی در بخش های مختلف برای مددجویان بوشهری با اعتبار پنج میلیارد و 710 میلیون تومان ایجاد شده است.
حمایت 800 حامی از 392 یتیم و فرزند محسنین عسلویه
800 حامی نیکوکار از 392 یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد عسلویه حمایت و ماهانه کمک های خود را به آنها اهدا می کنند.
پرداخت 9میلیارد و 373میلیون تومان وام به نیازمندان بوشهری
در شش ماهه نخست امسال 9 میلیارد و 373 میلیون تومان وام قرض الحسنه از صندوق قرضا الحسنه امداد ولایت کمیته امداد استان بوشهر به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت پرداخت شد.
600 مسکن روستایی به مددجویان بوشهری تحویل می‌شود
هم‌زمان با آغاز هفته دفاع مقدس، 600 واحد مسکن روستایی که با مشارکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ساخته شده، تحویل مددجویان کمیته امداد در سراسر استان بوشهر می شود.
3 هزار مددجوی بوشهری به اردوهای زیارتی اعزام شدند
3 هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان بوشهر در شش ماهه نخست امسال به اردوهای فرهنگی و زیارتی در قالب طرح "شوق زیارت" اعزام شدند.
حمایت 1500حامی از 800 فرزند مددجوی گناوه‌ای
1500 حامی نیکوکار حمایت از 800 فرزند یتیم و مددجوی طرح محسنین کمیته امداد شهرستان گناوه را برعهده دارند و ماهانه کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به آنها اهدا می کنند.
آموزش مهارت شغلی به 6000 هزار مددجوی بوشهری
با همکاری مشترک کمیته امداد و فنی و حرفه ای استان بوشهر، امسال شش هزار نفر از مددجویان تحت حمایت، آموزش های مهارت شغلی فنی و حرفه ای را فرا می گیرند.
توزیع 1000مخزن آب میان مددجویان مناطق محروم بوشهر
برای رفع مشکل کم آبی مددجویان مناطق محروم استان بوشهر هزار مخزن ذخیره آب هزار لیتری میان آنها توزیع شده است.
آغاز جمع آوری زکات خرما از نخلستان های بوشهری
همزمان با شروع فصل برداشت خرما از نخلستان های بوشهر 20 هزار و 800 عدد سبد و کارتن برای جمع آوری زکات خرما میان نخلداران توزیع شد.
46 فقره جهیزیه به نوعروسان مددجوی دشتستانی اهدا شد
در اقدامی مشترک از سوی کمیته امداد و موسسه آبشار عاطفه ها 46 فقره جهیزیه ازدواج برای نوعروسان دشتستانی تحت حمایت تامین و به آنها اهدا شد.